Jak zrobić prosty pojazd zdalnie sterowany z LEGO

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Lego
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.08.2014 / 20:00
  • Odsłony: 26 992
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

juventus911

Do poradnika jak zrobić prosty pojazd zdalnie sterowany z lego przypisano następujące tagi:

W tym poradniku coś dla fanów majsterkowania z klockami Lego. Zobaczycie sposób złożenia prostego, zdalnie sterowanego samochodu. Lego Technic ma ogromne możliwości a to co tutaj jest pokazane to tylko jedna z opcji. Budowany pojazd ma taki lekko dziwny wygląd z powodu wielkiej zwrotności. Wygląd jednak jest tutaj mniej ważny i to kwestia każdego z was. 

Zestaw zdalnego sterowania (czyli 2 silniki plus pudełko na baterie i odbiornik fal na podczerwień z pilotem) można kupić w różnych sklepach internetowych. Wystarczy wpisać "PowerFunctions". Koszt może wynosić około 220 zł.

Sterowany samochód Lego to bardzo fajna zabawka którą można rozbudować. Spróbujcie stworzyć coś wyjątkowego na bazie tego poradnika. Pomysły pewnie przyjdą wam w trakcie, więc najważniejsze aby zacząć. Niestety koszta są spore ale potem już można użyć zwykłych klocków Lego, w zależności co kto ma w domu nie tylko z Lego Technic. Pomysły czekają i na pewno dobrze będziecie się bawić z takim zestawem zdalnego sterowania.

Kategoria: Majsterkowanie > Lego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prosty pojazd zdalnie sterowany z LEGO skomentowało 2 osób.

Pozostało 1500 znaków