Jak zrobić prosty Fidget Spinner z Lego

Poradnik dodany przez: Pawelcz86
7783 0

Fidget spinner to teraz taka nowa moda. Nie wiadomo skąd to się wzięło a wielu ludzi nawet nie wie dlaczego fidget spinnery są popularny i co inni w nich widzą. Generalnie można te rzeczy porównać z szałem jakie kiedyś wywołało jojo. Wszyscy mieli w tamtych czasach jojo, były nawet oficjalne zawody i pokazy umiejętności. A najlepsi zdobywali fejm, sławę i pieniądze. Czy tak samo będzie w przypadku fidget spinnerów? Tego oczywiście nikt nie wie. Producenci zacierają ręce i modlą się aby to trwało jak najdłużej a ludzie ... no cóż, to oni decydują kiedy im się to znudzi i kiedy trzeba będzie poszukać czegoś innego. Bo na pewno za jakiś czas wejdzie coś nowego na co będzie bum, szał i wariactwo :)

A powracając do producentów fidget spinnerów to pamiętajcie, że te proste rzeczy można zrobić samemu. Takie gadżety DIY to naprawdę proste rzeczy. W tym poradniku chyba najprostsza możliwość jaka istnieje, czyli fidget spinner z lego. Bardzo proste w zrobieniu i jeżeli zastanawiasz się co jeszcze można zbudować z klocków Lego to oto jedna z propozycji. Oczywiście prawdziwy fidget spinner jest na bazie łożyska ale jeśli to ci się w miarę spodoba, to wtedy możesz poszukać innych propozycji na zabawki DIY i na to gdzie można zamontować łożysko aby stworzyć oryginalnego i niepowtarzalnego fidget spinnera. 

Oglądaj i baw się dobrze. Może Twój spinner DIY będzie działał jeszcze lepiej.

Muzyka użyta w tym poradniku to utwór Audionautix: Yeah Yeah – na bazie licencji Creative Commons Attribution (link: https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)

Strona www wykonawcy to http://audionautix.com/

Składniki:

  • Klocki Lego

Do poradnika Jak zrobić prosty Fidget Spinner z Lego przypisano następujące tagi:

lego zabawki diy gadżety diy fidget spinner co można zbudować z klocków lego spinner diy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prosty Fidget Spinner z Lego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...