Jak wykorzystać kredki świecowe - 15 lifehacków

Poradnik dodany przez: Cress6
2486 0

Kredki świecowe to coś, co wiele osób kojarzy z dzieciństwa. Może się zdarzyć, że w domu znajdują się jeszcze połamane fragmenty tego typu materiałów do rysowania. Warto wiedzieć, że istnieją lifehacki, które pozwalają na zużytkowanie świecowych kredek w nietypowy sposób.
Spośród piętnastu sposobów na kredki warto wyróżnić te, które umożliwiają zmianę dotychczasowego nudnego podkoszulka w coś interesującego. Takie tanie gadżety można uzyskać bardzo łatwo. Do tego celu wystarczy użyć pokruszonych kredek lub wykorzystać papier ścierny. Takie DIY pozwala na uzyskanie dowolnego obrazu i uzyskaniu w ten sposób koszulki praktycznie własnego projektu. W celu umieszczenia wzoru wystarczy zastosować standardowe żelazko. W przypadku pokruszony kredek warto rozsypać je na papierowy szablon, aby uzyskać pożądany obraz. Kredek nie zaprasowuje się bezpośrednio - należy zastosować papier ochronny. W przypadku papieru ściernego wystarczy jedynie narysować wzór na arkuszu pokrytym materiałem ściernym i tą stroną przyłożyć go do koszulki. Po przejechaniu żelazkiem arkusza od drugiej strony na koszulce pozostanie obraz.
Jeśli chodzi o porady dotyczące wykorzystania świecowych kredek, to warto również w tym celu wykorzystać innego rodzaju DIY. Szczególnie ciekawy life hack stanowi wykonanie samodzielnie świeczki wykonanej praktycznie całkowicie z materiału uzyskanego z roztopionych świecowych kredek. Do tego celu wystarczy jedynie kieliszek oraz sznurek, z którego będzie można wykonać knot. Takie tanie gadżety można również uzyskać przy pomocy standardowej białej świecy zmieszanej z kolorowymi kredkami. Ten life hack pozwala szybko uzyskać kolorową świecę bez konieczności kupowania jej w sklepie. 

Do poradnika Jak wykorzystać kredki świecowe - 15 lifehacków przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać kredki świecowe - 15 lifehacków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...