Jak wykorzystać plastikowe butelki na 5 sposobów

Poradnik dodany przez: 99problems
5313 0

Każdy ma w domu plastikowe butelki po wodzie oraz różnego rodzaju napojach. Zazwyczaj takie butelki wyrzucamy, jednak istnieje wiele ciekawych sposób na interesujące wykorzystanie takich elementów z plastiku. Proste porady wyjaśnią w jaki sposób można zmienić zwykłą butelkę w coś naprawdę przydatnego. Life hacks to łatwe sposoby, które nie wymagają skomplikowanych umiejętności, ani specjalnych narzędzi, dlatego każdy może wykonać je we własnym domu.

Jak można wykorzystać stare plastikowe butelki w biurze lub w gospodarstwie domowym? Oto 5 prostych pomysłów, jak to zrobić. Butelki pet doskonale nadają się do wykonania różnego rodzaju pojemników na biurowe drobiazgi takiej jak spinacze do papieru. Można je także zmienić w praktyczny pojemnik na papier toaletowy, który przyda się na przykład w podróży. W kilka chwil zmienisz butelkę w wygodny gadżet ułatwiający korzystanie z taśmy klejącej. Dzięki plastikowej butelce zrobisz niesamowite bańki mydlane, wystarczy przeciąć ją na pół i zanurzyć w wodzie z dodatkiem detergentu. Kawałek plastiku zwinięty w rurkę przyda się przy przelewaniu płynu z jednej butelki do drugiej. Trudno uwierzyć ile ciekawych zastosowań mogą mieć zwykłe butelki z plastiku, które zazwyczaj po prostu wyrzucamy do śmieci.

Zanim wyrzucisz butelki z plastiku do kosza, sprawdź lifehack i zobacz co można z nimi zrobić. Są proste sposoby, żeby je wykorzystać. Wystarczy kilka chwil i ostry nożyk, żeby zmienić butelki wrzeczy do domu, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Przy okazji możesz zadbać o środowisko naturalne i zmniejszyć ilość plastiku, który trafia do śmieci.

Do poradnika Jak wykorzystać plastikowe butelki na 5 sposobów przypisano następujące tagi:

porady plastikowe butelki lifehack life hacks rzeczy do domu butelki pet

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać plastikowe butelki na 5 sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...