Jak wykorzystać plastikowe opaski zaciskowe 7 mega sposobów

Poradnik dodany przez: 99problems
6783 0

Moje porady, w tym filmie, jak i kilku innych, dotyczą lifehacks, czyli niczego innego jak ułatwiania, usprawniania sobie życia codziennego, za pomocą prostych przedmiotów, które zazwyczaj wykorzystywane są do innych czynności.
Trytytki to przedmioty, które zna chyba każdy z nas. Plastikowe, opaski zaciskowe, służą nam do spinania wiązek kabli, mocowania kołpaków w samochodach, a także do zaciskania na rękach w celu zaimprowizowania kajdanek. O tych zastosowaniach wiedzą wszyscy. Ale czy aby na pewno są to jedyne zastosowania trytytki jakie mogą wystąpić? okazuje się, że nie, co udowadniam Wam w filmie powyżej, pokazując kilka ciekawych life hacków, w których z wykorzystaniem tego przedmiotu, tworzę całkiem fajne rzeczy.
Jeżeli spodobało Ci się to co pokazałem, serdecznie zapraszam Cie do subskrybowania mojego kanału, na którym dowiesz się jak wykorzystać także inne, niepozorne na pierwszy rzut oka, przedmioty. Dzięki temu, Twoje życie stanie się bardziej przyjemne, zaoszczedzisz czasu, a nie rzadko też i pieniędzy, których, jak wiadomo - nigdy za wiele. :-)
Zachęcam Cię także, do dzielenia się ze mną swoimi przemyśleniami na temat life hacków, wówczas i ja się czegoś przydatnego naucze. :-)
Jeżeli masz wskazówki co do tego, jak mógłbym usprawnić działanie swojego kanału - wal śmiało.
Chętnie przyjmuje wszelkie uwagi, ale jedynie te konstruktywne - chamskie komentarze zostaw dla siebie ;-)
Równie chętnie odpowiadam na wszystkie Wasze zapytania, zarówno te w komentarzach, jak i wiadomościach prywatnych - cieszę się niezmiernie, jeśli jestem w stanie w jakikolwiek sposób pomóc. :-)
Dziękuję i do zobaczenia w następnym filmie !

Do poradnika Jak wykorzystać plastikowe opaski zaciskowe 7 mega sposobów przypisano następujące tagi:

porady opaski zaciskowe life hack lifehacks trytytki fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać plastikowe opaski zaciskowe 7 mega sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...