Jak wykorzystać prezerwatywę na 7 zaskakujących sposobów

Poradnik dodany przez: eryk3319
5138 0

W tym filmie poznacie parę przydatnych i kilka śmiesznych lifehacków, a wszystko to z użyciem zwykłej prezerwatywy i paru innych elementów. Prezerwatywy ze względu na wytrzymałość lateksu, z którego są wykonane, idealnie nadają się do naciągania, wyginania i kształtowania jej w każdy możliwy sposób. Po za prezerwatywą wystarczy prosta masa ze skrobi ziemniaczanej i mamy piłeczkę antystresową lub miękką podpórkę pod nadgarstek, z małej butelki i taśmy możemy wykonać strzelbę na wykałaczki o potężnej sile lub też łuk  i wiele, wiele innych fajnych rzeczy do zrobienia samemu.
Jednak użyteczność prezerwatywy nie kończy się na prostych zabawkach - jeden z life hacków to nałożenie prezerwatywy na śrubokręt, aby łatwiej było nam wpasować końcówkę do łebku wkręta, inna praktyczna porada życiowa to zrobienie podpałki z prezerwatywy i paru łatwopalnych materiałów. Zastosowań jest naprawdę ogrom, a ciekawych rzeczy do zrobienia w domu jeszcze więcej.
Polecam wszystkie z tych sposobów, niekoniecznie do wykonania z młodszymi ( ze względu na rodzaj surowca ;), ale starsze roczniki na pewno będą miały spory ubaw przy stosowaniu takich genialnych lifehacków.

Inne ciekawe i użyteczne pomysły na wykorzystanie prezerwatywy znajdziecie w tym filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=u53uS6iALYc z kanału 5 Sposobów na... . Na youtube można znaleźć na prawdę wiele zastosowań tego przedmiotu i zamiast zakładać go sobie na głowę jak niektórzy youtuberzy, można wykorzystać ją w jakiś na prawdę pożyteczny sposób ;)

Do poradnika Jak wykorzystać prezerwatywę na 7 zaskakujących sposobów przypisano następujące tagi:

porady life hack lifehacki fajne rzeczy do zrobienia samemu praktyczne porady życiowe ciekawe rzeczy do zrobienia w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać prezerwatywę na 7 zaskakujących sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...