Jak wykorzystać klucze - 3 proste pomysły

Poradnik dodany przez: Cress6
5536 0

Powyższy filmik prezentuje sposób na wykonanie trzech ciekawych gadżetów, które przydadzą nam się w różnych sytuacjach. Dzięki temu DIY stworzymy podręczne narzędzia do wykonania prostych zadań, jak wykręcanie śrubki czy nacinanie drewnianych kantów.
Na początku filmik prezentuje przydatny lifehack na to, jak wykonać nożyk z dwóch połączonych ze sobą kluczy. Dzięki wykorzystaniu metody zrób to sam tworzymy coś własnego i wyjątkowego, co będzie spełniało nasze potrzeby.
Inne ciekawe rzeczy, jakie pokazano na wideo, to magnetyczny wieszak na klucze, sprawiający, że już nigdy więcej o nich nie zapomnimy, wychodząc z domu. Ten DIY przeprowadza na przez proces montowania małego magnesu na obramowaniu włącznika światła, dzięki czemu pęk będzie widoczny w momencie, kiedy do niego sięgamy.
Dzięki temu tutorialowi możemy też przygotować inne fajne rzeczy, jak plastikowy uchwyt do przechowywania kluczy, który zapobiega dziurom w spodniach, a także stanowi ułatwienie, kiedy mocujemy się z otworzeniem trudnego zamka, gdzie wymagana jest większa siła.
Metoda zrób to sam pozwala nam nadać tym przedmiotom indywidualny kształt oraz wyprodukować dowolną ich ilość, dzięki znajomości podstawowego rozwiązania z serii life hack. Jeżeli posiadamy w sobie żyłkę wynalazcy albo mamy sporo wolnego czasu, z którym nie wiemy, co mamy zrobić, możemy skorzystać z tego filmiku. Porady zawarte na tym tutorialu są proste i nie wymagają doświadczenia w majsterkowaniu, konieczne jest jednak posiadanie precyzyjnych narzędzi, które ułatwią wykonywanie otworów czy mocowanie śrubek, które utrzymają cała konstrukcję w pożądanym kształcie. 

Do poradnika Jak wykorzystać klucze - 3 proste pomysły przypisano następujące tagi:

porady klucze diy life hack zrób to sam fajne rzeczy ciekawe rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać klucze - 3 proste pomysły skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...