Jak wykorzystać rolki po papierze toaletowym

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
4726 0

Cześć moi mili, witajcie na kanale Twoje DIY. Dziś pokażę Wam moje porady jak wykorzystać rolki po papierze toaletowym i zrobić z nich naprawdę proste rzeczy

Do pierwszego lifehacka potrzebujecie rolek po papierze oraz papiery ozdobne, które zawsze zostają Wam po rozpakowywaniu prezentów w czasie świąt i urodzin. Zamiast długie rulony papieru ozdobnego związywać gumką recepturką wystarczy z obu stron nasunąć rolki po papierze i gotowe.

Zobaczcie też jak szybko zorganizować i uporządkować kable, które plączą się w każdym domu. Rolkę możecie dowlonie ozdobić czy opisać i teraz wystarczy dobrze zwinięte kable włożyć w odpowiednią rolkę i mamy porządek.

W trzecim life hacku pokazuję jak szybko zrobić podstawkę pod telefon komórkowy, kiedy na przykład chcemy obejrzeć film (polecam oczywiście film z mojego kanału Twoje DIY). Rolkę możecie oczywiście ozdobić według własnego gustu, albo zrobić to tak jak ja, a następnie naciąć ją tak jak pokazuję na filmie i szybki pomysł na kolejną rzecz do domu wykonany!

Teraz gdy będziecie chcieli wyrzucić rolkę zastanówcie się czy może jednak się do czegoś jednak przyda. Proste rzeczy a jak cieszą:)

 

Zaskakujące wykorzystanie rolki po papierze toaletowym | Twoje DIY #29 ZOSTAŃ ZE MNĄ I SUBSKRYBUJ!➜http://bit.ly/2h9BLjy ✔ ROZWIŃ OPIS ✔ -------- Odwiedź mój kreatywny blog DIY ➜http://www.twojediy.pl/ Facebook➜ https://www.facebook.com/TwojeDIY/ Instagram➜https://www.instagram.com/twojediy/ Tu kupisz moją książkę ➜➜➜http://bit.ly/2jkmu12 Twoje DIY to nowy poradnik dla kreatywnych. W każdą środę i sobotę o 18.00 nowy odcinek na kanale Twoje DIY➜http://bit.ly/2h9BLjy Czasami rolka po papierze toaletowym może nam pomóc w domowej organizacji. :)

Do poradnika Jak wykorzystać rolki po papierze toaletowym przypisano następujące tagi:

porady lifehack life hack rolki po papierze rzeczy do domu proste rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać rolki po papierze toaletowym skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...