Jak wykorzystać stare plastikowe karty - 7 mocnych sposobów

Poradnik dodany przez: DonCorleone
8005 0

Majsterkowanie w domu to temat, który jest znany wszystkim pracusiom! :) DIY - to dziedzina ciągle zyskująca na popularności. Nic bardziej nie cieszy ludzkiego oka jak gadżety, które są wykonane osobiście - są one zazwyczaj bardzo oryginalne i zaskakują nie tylko autora, ale również inne osoby, które mają szansę je podziwiać. Najprzyjemniej jest, gdy wykorzystywane przez nas rzeczy możemy znaleźć pod ręką! Lifehacki wykonywane osobiście w domu to nie tylko doskonały czas na spędzenie czasu, ale także dobra możliwość na pobudzenie szarych komórek i rozpoczęcie kreatywnych działań! 

Internetowy poradnik, który prezentujemy w poście zalicza się do kategorii "fajne rzeczy do zrobienia samemu". Do jego wykorzystania będą nam potrzebne tylko i wyłącznie karty plastikowe. Mogą to być karty kredytowe lub debetowe, ale także "plastiki" podarowane jako bony upominkowe do popularnych sieci handlowych. Sposobów na wykorzystanie wspomnianych wyżej kart jest naprawdę sporo. Któż z nas nie chciał się nigdy poczuć jak tajemniczy agent, który musi przedostać się do pilnie strzeżonego pomieszczenia z tajnymi danymi, które mogą zmienić przeszłość świata? Od teraz będzie to możliwe ;) W filmie zdradzono kilka prostych patentów, które można wykorzystać dla ułatwienia sobie codziennego życia. Oprócz tego zaprezentowane sposoby sprawdzą się idealnie jako sposoby na nudę, bowiem można przygotować np. śmigiełko i zbudować latający wehikuł! 

Jak widać zastosowanie kart plastikowych może być naprawdę różne - od podstawowych przedmiotów, które mogą posłużyć jako "zabawki" po gadżety ułatwiające codzienne funkcjonowanie.

Do poradnika Jak wykorzystać stare plastikowe karty - 7 mocnych sposobów przypisano następujące tagi:

gadżety majsterkowanie w domu lifehacki fajne rzeczy do zrobienia samemu sposoby na nudę karty plastikowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać stare plastikowe karty - 7 mocnych sposobów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...