Jak wykorzystać styropianowe opakowania - pufa i karmnik

Poradnik dodany przez: cassandra440
29372 0

Ze styropianowych pudełek po winie można w sumie kilka rzeczy zrobić. Przykładowo bardzo fajnie takie styropianowe opakowania nadają się na material dzięki któremu zrobić można atrakcyjne i funkcjonalne siedziska w stylu takiej tzw. pufy a także można z nich zbudować karmnik dla zwierząt. 

Siedzisko DIY jak i budowa karmnika to proste zadania i proste projekty z którymi każdy z was sobie poradzi. A posiadając takie styropianowe pudełka szkoda ich wyrzucać. w końcu styropian to ciekawy materiał budulcowy. Poza tym, na gładkim styropianie bardzo fajnie sie maluje, zarówno markerami jak i farbami. Dzięki temu nasze projekty po ukończeniu moga być kolorowe i dopasowane do aranżacji naszego wnętrza. Szczególnie ciekawie można przyozdobić pufę która tutaj zobaczycie. Tak spora powierzchnia daje ogromne pole do popisu. Skorzystajcie z pomysłu na wykończenie takiego siedziska DIY który jest zawarty w tym poradniku lub poluzujcie wodzy fantazji i sami wykombinujcie jak w efekcie końcowym ma wyglądać wasza pufa.

Do poradnika Jak wykorzystać styropianowe opakowania - pufa i karmnik przypisano następujące tagi:

technika budowa karmnika pufa styropianowe pudełka pudełka ze styropianu opakowania po winie siedzisko diy pomysł na krzesło pomysł na karmnik

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykorzystać styropianowe opakowania - pufa i karmnik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...