Jak wyregulować linkę sprzęgła w motocyklu

Poradnik dodany przez: Motosapiens
21717 0

Regulacja linki sprzęgła, czyli poprawne ustawienie luzu na lince jest bardzo ważne. Nie musi być to jakoś idealnie ustawione ale pamiętajcie, że zbyt duży luz może uniemożliwić całkowicie rozłączenie sprzęgła co w konsekwencji utrudnia zmianę biegów, co znowu nadmiernie będzie zużywać skrzynię biegów. Natomiast zbyt mały luz może spowodować że pomimo puszczenia dźwigni zmiany biegów, sprzęgło dalej będzie pracować aż w końcu niestety spali się na amen. A tego raczej nikt nie chce.

Linka sprzęgła w motocyklu, szczególnie sportowym to element który warto sprawdzić raz na jakiś czas. sprawdzenie  i ustawienie luzu na lince pozwoli wam uniknąć niespodziewanych wydatków a wasza maszyna będzie posłuszna i będzie współpracować tak jak powinna i tak jak tego oczekujecie. 

Płynna zmiana biegów w motocyklu która nie powoduje żadnych negatywnych skutków to chyba temat którym warto się zainteresować. Poradnik pokaże wam co dokładnie możecie zrobić i jak ustawić linkę sprzęgła w motocyklu. Do dzieła.

Facebook: http://www.facebook.com/MotosapiensPL
Ubrania pod tym linkiem: http://www.sklep.motosapiens.pl
Strona internetowa: http://www.motosapiens.pl

Do poradnika Jak wyregulować linkę sprzęgła w motocyklu przypisano następujące tagi:

motocykle linka sprzęgła regulacja linki sprzęgła linka sprzęgła w motocyklu ustawienie luzu na lince płynna zmiana biegów w motocyklu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyregulować linkę sprzęgła w motocyklu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...