Jak zacząć przygodę z modelarstwem #5 - rdzawe zacieki

Poradnik dodany przez: FreakShow
20139 5

Rdzawe zacieki na modelach to temat piątego odcinka związanego z profesjonalnym modelarstwem dla każdego. Efekt rdzy na modelach dodaje im autentyczności, profesjonalnego podejścia i modele wyglądają zdecydowanie lepiej, bardziej naturalnie. Szczególnie tyczy się to wszelkiego rodzaju pojazdów i łodzi. Aby stworzyć realistyczny model w modelarstwie, same zacieki na modelach jak i malowanie rdzy to jeszcze za mało ale bez tego się nie obejdzie. Zresztą sami pewnie widzieliście już wiele modeli, które wam się bardzo spodobały i zapewne większość z nich ma różne dodatki w formie właśnie rdzawych zacieków. Na modelach można to zrobić technikami pokazanymi w filmie, które nie są wyjątkowo trudne. W sam raz dla początkujących i średnio zaawansowanych modelarzy.

Z poradnika dowiecie się także gdzie powinno się wykonywać tego typu zacieki na modelach i na co uważać przy takiej operacji. Oczywiście to czym malować rdzę i jak ją utrwalić też będzie powiedziane. Oglądajcie i twórzcie jeszcze bardziej realistyczne modele w modelarstwie.

Do poradnika Jak zacząć przygodę z modelarstwem #5 - rdzawe zacieki przypisano następujące tagi:

modelarstwo zacieki na modelach efekt rdzy na modelach jak się robi rdzę malowanie rdzy realistyczne modele w modelarstwie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć przygodę z modelarstwem #5 - rdzawe zacieki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...