Jak zrobić bombkę 3D z papieru

Poradnik dodany przez: ilona2309
27973 0

Ozdoby choinkowe z papieru nie muszą być nudne i bez polotu. Papierowe bombki wykonane z pomysłem to bardzo dobry pomysł na to aby nieco inaczej przyozdobić naszą choinkę i nasze mieszkanie. Dekoracje świąteczne z papieru to cała masa pomysłów do wykonania i w ostatnich czasach te sposoby i projekty są coraz lepsze i coraz ładniejsze. Zapomnijcie o tym, że papierowe bombki i papierowe ozdoby to tylko zabawa dla dzieci. Z papieru można tworzyć wyjątkowe i fantastyczne cuda o czym łatwo się przekonać szukając poradników tego typu. 

Bombka 3D wykonana z kolorowego papieru z pewnością się wam spodoba i możecie tworzyć takie papierowe bombki w naprawdę różnych rozmiarach. Od naprawdę małych po gigantyczne. Wszystko zależy od tego co potrzebujecie i jak mają się prezentować wasze dekoracje świąteczne.

Zapraszam też do innych filmów w których znajdziecie papierowe dekoracje świąteczne. Sami zdecydujcie, czy papier jako motyw przewodni ozdób to coś dla was czy jednak lepiej jest połączyć go z innymi rzeczami.

Do poradnika Jak zrobić bombkę 3D z papieru przypisano następujące tagi:

modelarstwo ozdoby choinkowe ozdoby na choinkę papierowe bombki dekoracje świąteczne bombka 3d

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić bombkę 3D z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...