Jak zamontować elektryczne szyby zamiast korbotronika

Poradnik dodany przez: KwadratowaFelga
3421 0

https://www.facebook.com/groups/246013175753147/

Poradnik pokazuje w jaki sposób można zamontować elektryczne szyby w swoim samochodzie. Dzięki instrukcjom zainstalujemy ten przydatny gadżet także w aucie, które nie było w niego wyposażone.

Majsterkowanie to doskonały pomysł na na hobby, ale także na wykonanie wielu praktycznych prac i napraw. Przydatne porady z tego filmu umożliwią samodzielny montaż wszystkich elementów niezbędnych do działania elektrycznych szyb, które są funkcjonalną częścią wyposażenia auta. Stare samochody nie są wyposażone w ten gadżet, jednak możemy go samodzielnie zamontować z wykorzystaniem kilku części. Dzięki temu filmowi wyrzucisz stary korbotronik i zastąpisz go znacznie bardziej wygodnym i nowoczesnym rozwiązaniem. Sam naprawiam – obejrzyj film i zobacz jak wiele napraw możesz wykonać we własnym zakresie bez pomocy mechanika. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze i jednocześnie sprawisz, że twój samochód będzie lepiej działał.

Film zawiera wszystkie porady niezbędne do zamontowania elektrycznych szyb w samochodzie, który nie był fabrycznie wyposażone w ten gadżet. Oznacza to konieczność przygotowania otworów na przyciski, a także zainstalowania odpowiedniego obwodu elektrycznego. Dzięki przejrzystym instrukcjom z poradnika nie będzie to trudne nawet dla osób, które nie mają doświadczenia przy tego typu naprawach auta. Film wyjaśnia, jakie elementy będą niezbędne oraz w jaki sposób wykonać kolejne prace tak, żeby elektryczne szyby działały sprawnie i niezawodnie. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie i naprawdę nie trzeba być mechanikiem samochodowym, żeby je wykonać.

Do poradnika Jak zamontować elektryczne szyby zamiast korbotronika przypisano następujące tagi:

majsterkowanie porady sam naprawiam stare samochody elektryczne szyby korbotronik

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zamontować elektryczne szyby zamiast korbotronika skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...