Jak zapakować mały prezent - pudełko w kształcie serca

Poradnik dodany przez: szeszelnik
11160 0

Niewielkie rzeczy często nie wiemy jak zapakować. Prezent jakiś mały i niewielkich rozmiarów nie daje rady ze zwykłym papierem do pakowania prezentów. Tutaj potrzebne jest coś innego, najlepiej jakieś pudełeczko. Ale oczywiście nikt nie mówi, że trzeba teraz szukać w sklepach czegoś odpowiedniego, bo to szkoda czasu a jak wszyscy wiemy, pakowanie prezentów u większości osób odbywa się na ostatnią chwilę. Tak po prostu jest i ciężko o zmienić :) Całe szczęście, że jest internet i YouTube. I tutaj właśnie macie poradnik z którego dowiecie się i dzięki któremu zrobicie pudełko w kształcie serca z kartki A4. Taka rzecz z papieru idealnie nada się do pakowania prezentów które są małe lub tez do zapakowania banknotów. W końcu pieniądze to ciągle bardzo często dawane prezenty. 

Większość czasu jaki trwa poradnik to składanie wyżej wspomnianej kartki A4. Trwa to długo po to aby każdy mógł na spokojnie i bez żadnych problemów odpowiednio złożyć taką rzecz z papieru aby w efekcie końcowym pudełko w kształcie serca wyglądało ładnie i równo.  Dopiero pod koniec filmu jest pokazane jak wykończyć ten projekt dodatkami z papieru oraz wstążką. No i nie jest to typowe origami, gdyż do łączenia nie używamy tylko papieru. A i jeszcze warto nadmienić, że można zrobić takie pudełko ozdobne z mniejszej kartki albo ... z większej. Bo przecież coś większego też możemy chcieć zapakować jak nam się spodoba takie wykonanie. 

Zobaczcie jak to wszystko wygląda i mam nadzieję, że takie pudełko w kształcie serca wyjdzie wam bardzo ładnie i będziecie mogli zapakować prezent jaki dla kogoś przygotowaliście. 

Do poradnika Jak zapakować mały prezent - pudełko w kształcie serca przypisano następujące tagi:

gadżety pakowanie prezentów jak zapakować prezent pudełka ozdobne rzeczy z papieru pudełko w kształcie serca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapakować mały prezent - pudełko w kształcie serca skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...