Jak zapakować prezent w stylu przesyłki pocztowej

Poradnik dodany przez: Benga
23748 0

Pudełko na prezent ... hmmm ... jakie wybrać? Zrobić samemu czy kupić? A może jakiś ciekawy pomysł na zapakowanie prezentu ktoś ma? No przed każdymi świętami się zastanawiamy jakie prezenty kupić a kiedy już je mamy to jak zapakować prezent? Idąc po najmniejszej linii oporu kupujemy ozdobny papier do pakowania i lecimy z koksem. Zaginamy, składamy, kawałek taśmy, kokardka i gotowe. Zadanie wykonane. Ale jakoś człowiek nie czuje się wyjątkowo dumnie. Tak spakowane prezenty nie będą się wyróżniać wśród innych paczek. A można to zmienić i to w bardzo prosty i przede wszystkim tani i pomysłowo pomysłowy sposób. 

Co powiecie na pakowanie prezentów w formie paczki pocztowej? Szary papier do pakowania będzie podstawą ale sam szary papier to nie wszystko. dlatego zobaczcie co jeszcze będzie potrzebne i jak stworzyć taki super efekt prawdziwej paczki pocztowej.

Komu się spodoba ten pomysł to znaczy, że nadajemy na tych samych falach a komu nie to niech leci do Tesco po ozdobny papier do pakowania za 2.99 z motywem mikołaja i reniferków

Składniki:

  • Szary papier
  • Klej do papiery
  • Dratwa
  • Grafiki znaczków pocztowych i innych takich elementów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zapakować prezent w stylu przesyłki pocztowej skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...