Jak zarobić bez wysiłku - świąteczne patenty 5SN

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
7261 0

Każdego roku pod koniec grudnia rodzina spotyka się przy wigilijnym stole. Zjeżdżają się krewni, których nie wiedzieliśmy cały dwanaście miesięcy, jest więc okazja do nadrobienia zaległości. Jednak to też sposób na szybkie pieniądze, które wygramy, dzięki sprawdzonym zakładom. Nie sposób ich przegrać, jeżeli znamy kryjące się za nimi psikusy i triki. Nieświadomi krewni z pewnością wpadną w nasze sidła upojeni rodziną, ciepłą atmosferą i szansą na ponowne spotkanie z bliskimi.
Na powyższym filmiku 5 sposobów na zaprezentowało patenty na zarobienie w kilka minut, dzięki sprytowi i odrobinie aktorskich umiejętności. Możemy w łatwy sposób wygrać wszystkie zakłady, ponieważ to my rozdajemy karty, a nieświadomi krewni tylko myślą, że jesteśmy od nich lepsi w matematyce czy sprytnych rozwiązaniach. Jeżeli tylko obejrzymy ten filmik to w najbliższe świętamożemy całkiem nieźle zarobić.
Wszystkie zaprezentowane powyżej sposoby to okazja do poćwiczenia zdolności aktorskich i technik perswazyjnych, bo nakłonienie kogoś do gry może nie być takie proste. Dlatego lepiej postawić na zakłady zawiera z tymi mniej znającymi nas krewnymi, który wpadli jedynie w doroczne odwiedziny. Dla jednych impreza będzie udana, dla drugich okaże się smutnym pożegnaniem z ich oszczędnościami.
Jeżeli mamy okazję zarobić, to warto skorzystać, bo na zaprezentowanym filmiku 5 sposobów na z łatwością pokaże nam jak łatwo i szybko wygrać dowolny zakład. Pod warunkiem, że nasz przeciwnik nie oglądał tego samego filmiku i odpowiednio się przygotował do oszukania nas dokładnie w ten sam sposób, np. sztuczka z monetą, którą łatwo zrozumieć i powtórzy, jednak kiedy ktoś zna sekret, może się okazać to zadaniem o wiele trudniejszym.

Więcej zakładów o hajs i dobrą zabawę. Tutaj masz całą listę:
https://www.youtube.com/watch?v=2UmBhwySwgY&list=PLRXFhveeu-dHQ_WUTmIoja1LwP48mn53Y

Składniki:

  • KTO SZYBCIEJ POLICZY 0:21
  • MONETA MIĘDZY PALCAMI 5:31
  • ZAKŁAD ZE SŁOMKAMI 8:05
  • SUPERMOC SIŁACZA 10:28
  • LICZENIE DO "100" 13:30

Do poradnika Jak zarobić bez wysiłku - świąteczne patenty 5SN przypisano następujące tagi:

impreza zakłady święta psikusy i triki 5 sposobów na sztuczka z monetą szybkie pieniądze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zarobić bez wysiłku - świąteczne patenty 5SN skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...