Jak udekorować mieszkanie na święta

Jak udekorować mieszkanie na święta

Święta to okres w którym wszystko jest postrzegane w sposób bardziej wrażliwy niż codzienny obraz naszego otoczenia, dlatego warto podkreślić ten okres poprzez dekoracje wnętrz mieszkania co sprzyja większemu odczuciu świątecznej atmosfery.

Krok 1

Kolory podkreślające świąteczną atmosferę to złoto,srebro,oraz czerwony,elementy dekoracyjne wykonujemy sami lub używamy z pozostałych zapasów z tamtego roku ewentualnie dokupimy coś nowego dla odmiany.Do ozdobienia wykorzystujemy żyrandole,karnisze,zasłony,okna,drzwi oraz inne miejsca które uważamy za stosowne.

Krok 2

Kupując papier różnego rodzaju i koloru, możemy wycinać różne ozdoby,które umieszczamy na miejscach przez nas upatrzonych.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak robić ozdoby świąteczne - kokardki

Krok 3

Do wykorzystania mamy tez bombki które wieszamy w miejscach przez nas upatrzonych,pozostają jeszcze świeże i pachnące gałązki świerkowe,które zapewnią zapach.Oprócz tego można wykorzystać świąteczne serwetki i świece,delikatne lampki choinkowe rozmieszczone w nietypowych miejscach.Możliwość dekoracji jest nieograniczona i zależy tylko od naszej wyobraźni.

Komentarze: (1)

Pozostało: 1500 znaków
2014-12-12 11:03:02
Awatar
Fantastyczny materiał, genialna prostota, genialny finał!! Proponuję również zobaczyć na Leroymerlin na ozdoby świąteczne, może jeszcze jakaś inspiracja przyjdzie na myśl.
(0)