Jak udekorować mieszkanie na święta

Jak udekorować mieszkanie na święta

Święta to okres w którym wszystko jest postrzegane w sposób bardziej wrażliwy niż codzienny obraz naszego otoczenia, dlatego warto podkreślić ten okres poprzez dekoracje wnętrz mieszkania co sprzyja większemu odczuciu świątecznej atmosfery.

Krok 1

Kolory podkreślające świąteczną atmosferę to złoto,srebro,oraz czerwony,elementy dekoracyjne wykonujemy sami lub używamy z pozostałych zapasów z tamtego roku ewentualnie dokupimy coś nowego dla odmiany.Do ozdobienia wykorzystujemy żyrandole,karnisze,zasłony,okna,drzwi oraz inne miejsca które uważamy za stosowne.

Krok 2

Kupując papier różnego rodzaju i koloru, możemy wycinać różne ozdoby,które umieszczamy na miejscach przez nas upatrzonych.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak robić ozdoby świąteczne - kokardki

Krok 3

Do wykorzystania mamy tez bombki które wieszamy w miejscach przez nas upatrzonych,pozostają jeszcze świeże i pachnące gałązki świerkowe,które zapewnią zapach.Oprócz tego można wykorzystać świąteczne serwetki i świece,delikatne lampki choinkowe rozmieszczone w nietypowych miejscach.Możliwość dekoracji jest nieograniczona i zależy tylko od naszej wyobraźni.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udekorować mieszkanie na święta skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika romeczek

    romeczek

    Dec 12, 2014

    Fantastyczny materiał, genialna prostota, genialny finał!! Proponuję również zobaczyć na Leroymerlin na ozdoby świąteczne, może jeszcze jakaś inspiracja przyjdzie na myśl.