Jak wygrywać zakłady ze znajomymi - 8 niesamowitych sztuczek

Poradnik dodany przez: eryk3319
13045 0

W świetle badań przeprowadzonych przez Fundację CBOS na zlecenie Fundusz u Rozwiązywania Problemów Hazardowych, ponad 50 tys. Polaków jest uzależnionych od gier hazardowych, a prawie 200 tys. - narażonych na ryzyko uzależnienia. Jego autorzy prognozują, że liczby te mogą rosnąć wraz ze zwiększaniem się liczby grających oraz wzrostem dostępności do gier. Istotny jest fakt, że poszczególne gry hazardowe mają różny potencjał uzależniający - najbardziej zagrożone są osoby grające na automatach o niskich wygranych oraz bywalcy kasyn.

Jak wynika z badań ankietowych, w ciągu ostatniego roku prawie jedna czwarta Polaków zakłada się ze znajomymi. Dochodzi do tego bardzo często podczas zabaw imprezowych, wielu z nas prezentuje swoje sztuczki i triki oraz inne pomysły na imprezę. Zastanawiacie się czasem, jak wygrać zakład ze znajomymi? Dziś mamy dla Was osiem niesamowitych sztuczek barowych, które z pewnością pomogą Ci podczas zakładów ze znajomymi. Spróbuj samemu, jaka to fajna sprawa!;)

Gracze lokują się na wszystkich piętrach drabiny społecznej i we wszystkich kategoriach demograficznych (płeć, wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania i status ekonomiczny).

Zalecamy jednak ogromną rozwagę! Czynniki ryzyka uzależnieniają od hazardu. Istotny wśród nich jest brak społecznej świadomości, że wszystkie gry na pieniądze mają właściwości uzależniające. Duża dostępność oraz prostota zasad gry, zwłaszcza w przypadku niskich stawek podczas zakładów ze znajomymi sprawiają, że takie typowe zabawy, z którymi zetknął się praktycznie każdy z nas w dużej mierze sprzyja uzależnieniu od hazardu. Uważajcie i do zobaczenia!

Do poradnika Jak wygrywać zakłady ze znajomymi - 8 niesamowitych sztuczek przypisano następujące tagi:

zakłady sztuczki barowe pomysły na imprezę sztuczki i triki jak wygrać zakład zabawy imprezowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wygrywać zakłady ze znajomymi - 8 niesamowitych sztuczek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...