Jak zasilać GoPro z alternatywnego źródła

Poradnik dodany przez: LoL44Demon
18440 0

Aparaty i kamery często wymagają alternatywnego zasilania. GoPro i jej słaba bateria jest na to bardzo dobrym przykładem. W końcu nie każdy z nas ma wciąż pod ręką port usb, pod którym naładujemy kamerkę, a takie akcesoria do GoPro mogą łatwo zrujnować naszą kieszeń. W dzisiejszym filmie chciałbym pokazać wam, jak alternatywnie zasilać GoPro. Skupimy się na ładowaniu tego aparatu i kamery za pomocą zasilania 230V oraz zasilania samochodowego 12V.

Wykonanie własnego akcesorium do GoPro, które pozwoli na zasilenie słabej baterii kamery GoPro przy pomocy zasilania 230V, czy akumulatora jest tanie i proste. Pomoże Wam w tym podstawowa znajomość praw dotyczących elektroniki. Zobaczcie sami mój patent na zasilanie kamery GoPro!

Jak widzicie, w prosty sposób możecie sami modyfikować swoje aparaty i kamery i stworzyć zasilanie kamery GoPro, dzięki któremu będziecie mogli łatwo podładować słabą baterię w tym urządzeniu. Mam nadzieję, że mój dzisiejszy pomysł majsterkowy komuś się przyda. Do zobaczenia!

Do poradnika Jak zasilać GoPro z alternatywnego źródła przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery zasilanie kamery gopro alternatywne zasilanie gopro kamera gopro słaba bateria zasilanie 230v akcesoria do gopro

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zasilać GoPro z alternatywnego źródła skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...