Jak zbudować 3 fajne rzeczy do zabawy

Poradnik dodany przez: krilan1995
6475 0

3 wyjątkowe rzeczy, które warto zrobić. Szczególnie pierwsza, latająca zabawka jest mega pomysłem na zabawę i na prosty projekt. 

A takie rzeczy są naprawdę fajne, bo czasami wręcz nie wiadomo co robić w domu, a zwłaszcza wtedy, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Na szczęście istnieje wiele możliwości i można pobawić się w majsterkowanie. Okazuje się, że samemu można stworzyć naprawdę świetne gadżety, które zapewne przypadną do gustu i nam, i naszym dzieciom.
Pierwszy pomysł na nudę to stworzenie zabawki z kubków plastikowych. Należy przyłożyć dwa kubki denkami do siebie i okleić złączenie taśmą. Następnie należy zrobić łańcuch z gumek recepturek i owinąć go wokół złączenia kubków. W ten sposób otrzymujemy latającą zabawkę. Należy powiem naciągnąć gumki i wystrzelić kubki. Takie rzeczy latające sprawiają naprawdę dużo frajdy.
Aby wykonać kolejną zabawkę, należy włożyć plik zszywek na odwrót do zszywacza i przyciskać go, aby uzyskać dużo złączony już zszywek. Później nożykiem należy odchylać po jednym ramieniu i łączyć zszywki ze sobą. Otrzymujemy w ten sposób atrakcyjną bransoletkę, którą możemy podarować np. siostrze.
Zabawki diy pozostawiają ogromne pole do popisu. Kolejnym ciekawym gadżetem jest zabawka zrobiona z rzutek i strzał. Plastikowe strzałki należy tak dopasować, aby włożyć do rzutek wydrążonych w środku. Następnie należy odciąć strzałki tak, aby został tylko ich fragmencik. Końcówki należy okleić czarną taśmą i włożyć do dziurek w spinnerze. Następnie należy przykleić do spinnera dozownik z powietrzem. Dzięki temu uzyskamy oryginalny wiatraczek i "miotacz powietrza".
Własnoręcznie można zrobić naprawdę fajne rzeczy i oryginalne gadżety. Warto zatem zbierać niepotrzebne przedmioty i materiały.

Do poradnika Jak zbudować 3 fajne rzeczy do zabawy przypisano następujące tagi:

gadżety zabawki diy co robić w domu pomysł na nudę fajne rzeczy rzeczy latające

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować 3 fajne rzeczy do zabawy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...