Jak zbudować alarm antydrzemkowy dla kierowcy

Poradnik dodany przez: krilan1995
4694 0

Zaśnięcie za kierownicą jest przyczyną wielu niebezpiecznych wypadków. Niestety nie zawsze możemy prowadzić samochód, kiedy jesteśmy idealnie wypoczęci i wyspani. Alarm antydrzemkowy przyda się wszystkim osobom, które chcą zwiększyć swoje bezpieczeństwo w czasie jazdy i ograniczyć ryzyko wypadku.

Przydatne gadżety do samochodu możemy przygotować samodzielnie przy użyciu prostych elementów, które znajdziemy w każdym domu lub kupimy za nieduże pieniądze. Elektronika wbrew pozorom nie jest skomplikowana – wystarczy właściwie połączyć wszystkie części, żeby stworzyć, np. przydatny alarm antydrzemkowy. Film pokazuje krok po kroku jak stworzyć alarm do samochodu, który jest bardzo prosty i jednocześnie niezwykle skuteczny. Za każdym razem, kiedy nasza głowa zacznie opadać, alarm wyda ostry dźwięk. Dzięki temu na czas obudzimy się i nie będziemy spuszczać wzroku z drogi.

Czujnik snu przyda się każdemu kierowcy. Alarm antydrzemkowy jest szczególnie przydatny w przypadku długiej trasy, gdzie łatwo o zmęczenie monotonną jazdą. Alarm do samochodu jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dużą jeżdżą i znacznie podniesie ich bezpieczeństwo. Ponieważ to zazwyczaj panowie prowadzą auta, czujnik snu to pomysł na ciekawy i praktyczny prezent dla faceta. Taki upominek możemy wykonać samodzielnie za nieduże pieniądze, jednocześnie będzie on naprawdę skuteczny.

Samodzielnie zrobione gadżety do samochodu nie muszą się różnić od drogich akcesoriów ze sklepu. Tak naprawdę ich działanie opiera się na takiej samej zasadzie. Jednocześnie ich zrobienie nie wymaga wykorzystania drogich elementów, ani dużej wiedzy w zakresie elektroniki, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami przedstawionymi na filmie.

Do poradnika Jak zbudować alarm antydrzemkowy dla kierowcy przypisano następujące tagi:

elektronika prezent dla faceta gadżety do samochodu czujnik snu alarm antydrzemkowy alarm do samochodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować alarm antydrzemkowy dla kierowcy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...