Jak zbudować cewkę do wykrywacza metali

Poradnik dodany przez: birkoff1984
20628 4.5

Elektronika, to tak wspaniała dziedzina, że z jej możliwości nie zdajemy sobie pojęcia. Powstają dzięki niej niesamowite rzeczy, a co więcej dzięki temu, że się rozwija możemy wiele z nich zrobić we własnym domu. Na przykład wykrywacz metali. Można go kupić niemal na każdym kroku i w wielu wariantach cenowych.

 

Cewka do wykrywacza metali, to jeden z istotniejszych elementów jego działania. Budowa cewki do wykrywacza metali jest nieco skomplikowana, ale nie na tyle, żeby nie poradzić sobie z tym. Oczywiście jeśli mamy chociaż nikłe pojęcie o elektronice.

Wykrywacz metali i forum jego zwolenników, często opiewa w tematy, które możecie wykorzystać w naprawdę różny sposób :).

Ale jak zrobić wykrywacz metali samemu? Dzisiaj pokażę jak wygląda budowa cewki do wykrywacza metali z kitu AVT 5196, a także kompletny proces jej powstawania, krok po kroku.

Mam nadzieję, że będziecie mieli przyjemność z konstruowania tego typu narzędzi i że ten filmik spełnił Wasze oczekiwania. Jeśli tak to zostawcie jakiś pozytywny komentarz :).

Pozdrawiam i do zobaczenia!

 

Do poradnika Jak zbudować cewkę do wykrywacza metali przypisano następujące tagi:

elektronika wykrywacz metali jak zrobić wykrywacz metali cewka do wykrywacza metali budowa cewki do wykrywacza metali wykrywacz metali forum

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować cewkę do wykrywacza metali skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...