Jak zbudować małą szklarnię

Poradnik dodany przez: CastoramaPolska
6872 0

Ogród przed domem cieszy na wiosnę, kiedy ciepłe dni zachęcają nas do spędzania większości czasu poza domem. Ogród aranżacje przygotowane przez nas we współpracy z działem sklepu Castorama ogród pozwolą na urządzenie naszego miejsca przed domem stosunkowo niewielkim kosztem, który przyniesie nam satysfakcję i fajne pomysły do ogrodu, które znacznie urozmaicą tę przestrzeń, tworząc małą architekturę ogrodową.

Jednym z pomysłów do ogrodu prezentowanym w powyższym filmie dla wszystkich, którym budowa i remonty nie są obce, jest domowa szklarnia, w której dzięki wytworzonemu pod wpływem działania światła, wilgoci i ciepła znacznie szybciej wyhodujemy smaczne warzywa lub zioła i inne przyprawy domowe. Prezentowana w powyższym filmie domowa szklarnia została wykonana w kwocie mieszczącej się w granicach 300 złotych, więc koszt jest naprawdę niewysoki.

Pracę nad domową szklarnią zaczynamy od przycięcia kantówek do odpowiednich rozmiarów podanych w opisie pod prezentowanym filmem. Następnie skręcamy je ze sobą, tworząc całą konstrukcję szklarni. Do gotowego szkieletu wewnątrz boków przykręcamy szyny, na nie kładziemy ramy półek, a na samej górze montujemy dach z płyty wiórowej. Na froncie konstrukcji szklarnigotowe drzwi do kupienia w dziale Castorama ogród łączymy z ramą zawiasami. Na końcu natomiast naciągamy na szklarnię folię, przybijamy ją tackerem i gotowe.

Taka domowa szklarnia to świetny pomysł na hodowlę ziół, miniaturowych krzaczków pomidorów lub ogórków, które dojrzewają w niej znacznie szybciej i pozwalają cieszyć się ich smakiem nawet wczesną wiosną.

Subskrybuj: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska

Do poradnika Jak zbudować małą szklarnię przypisano następujące tagi:

szklarnia budowa i remonty pomysły do ogrodu ogród przed domem castorama ogród ogród aranżacje

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować małą szklarnię skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...