Jak zbudować piec do ogrzewania niepotrzebnych składników

Poradnik dodany przez: Dobromski
20631 4

Chcę wam przedstawić niesamowity i zaskakujący poradnik pokazujący, że ludzie nawet w bardziej ciężkich sytuacja potrafią sobie poradzić i stworzyć coś z niczego. Piec grzewczy w polowych warunkach, czyli w strefach oblężonych działaniami wojennymi to pomysł, który na tego typu obszarach pomaga bardzo wielu osobom. Dla nas może to być zaskakująca ciekawostka albo po prostu sposób na ogrzewanie na działce ale dla ludzi na oblężonych obszarach to coś wyjątkowo ważnego i praktycznego. Taki sposób na ogrzewanie to w strefie wojny sposób na przeżycie. 

W Damaszku w obozie Jarmuk (Al Yarmook), pomimo wielu blokad i sporych ograniczeń, w regionie kontrolowanym przez reżim Asada i mimo niedostatku nawet podstawowych środków i narzędzi, grupa młodych mężczyzn wymyśliła i stworzyła piec grzewczy który jest sposobem na ogrzewanie w warunkach polowych. Wszystko z wykorzystanie alternatywnych materiałów do spalania poprzez zmieszanie trocin z oliwą z wytłoczyn z oliwek i spalonego oleju.

Twitter : https://twitter.com/S_R_L_W
Facebook : https://www.facebook.com/LanguegesOfTheWorlds
Instagram : http://instagram.com/syrian_revolution
Tumblr : http://syrian-revolution-srlw.tumblr.com/

Do poradnika Jak zbudować piec do ogrzewania niepotrzebnych składników przypisano następujące tagi:

technika piec do ogrzewania piec grzewczy diy sposób na ogrzewanie piec grzewczy w polowych warunkach piec na każde paliwo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować piec do ogrzewania niepotrzebnych składników skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...