Jak zbudować prasę hydrauliczną #2

Poradnik dodany przez: duister
10424 0

Technika jest fascynująca. Możemy dzięki niej stworzyć wiele ciekawych przedmiotów, które będą nam bardzo przydatne. Niekoniecznie chodzi tutaj o gadżety. Wszelkiego rodzaju majsterkowanie też bardzo, ale to bardzo na tym skorzysta. Wszystko co zrobimy sami określa się mianem DIY. Czyli zrób to sam :).

Majsterkowanie i projekty nie zawsze idą w parze, ale przy robieniu bardziej zaawansowanych rzeczy są koniecznością. Tak się dzieje na przykład podczas budowy prasy hydraulicznej. Musimy wszystko mieć przygotowane, zaprojektowane, a plan działania musi być jasny i czytelny. Prasa hydrauliczna ma różne siłowniki dlatego wszystko musimy pokompletować i nie zgubić :). Najlepiej jeśli przygotujemy sobie kilka na zapas, bo posiadanie tylko wyliczonej ilości może skutkować tym, że będziemy w najmniej oczekiwanym momencie jechać do sklepu :).

Film przedstawia drugą część z serii dotyczącej budowy prasy hydraulicznej od zgromadzenia materiału do pierwszych prac na niej. Ta część kończy się na zbudowaniu płyty trzymającej siłownik.

Do poradnika Jak zbudować prasę hydrauliczną #2 przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie diy majsterkowanie projekty prasa hydrauliczna siłowniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować prasę hydrauliczną #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...