SPRYTNE BABKI - OZDOBY DO OGRODU #2

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
4445 0

Twój kolorowy ogród z Viva Garden: http://sprytnebabki.pl/redirect/ep66/vivagarden/opis

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/7PXx6rkfNFk

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

OGRÓD W KLATCE 0:26

KLOMB RETRO 1:07

DZIECIĘCA BUJANKA 1:53

KOLOROWY POJNIK 3:45

KWIATY W KONEWCE 4:00

Cześć! Pomysłów na dekorację ogrodu we własnym zakresie jest naprawdę wiele. Dziś pokażemy Wam razem z Altax Viva Garden nietypowe ozdoby, które poprawią wygląd każdego zielonego zakątka. Zobaczcie.

Każdy chciałby móc pochwalić się przed znajomymi pięknym zielonym ogródkiem przed domem, dlatego w tym odcinku Sprytne Babki podrzucą wam parę pomysłów do ogrodu na ciekawe rzeczy do zrobienia samemu do ozdobienie naszego podwórka.
W końcu kogo nie zafascynuje doniczka zrobiona z klatki dla ptaka albo kto nie chciałby pohuśtać na huśtawce z opony niczym za dzieciaka? Po wprowadzeniu taki innowacji do naszego podwórka, działki czy ogrodu na pewno każdy gość będzie nam zazdrościł wystroju, dlatego koniecznie pilnujcie swoich doniczek! Polecamy wypróbować wszystkie sposoby, są sprawdzone i przyjemne!

Więcej takich pomysłów możecie odnaleźć na kanale Sprytnych Babek oraz chłopaków z 5 Sposobów na... do których linki znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg
https://www.youtube.com/channel/UCCrArwOGJAIVUFte5tZi-pQ a jeśli szukacie pomysłów na złożenie czegoś do domu czy ogrodu to koniecznie zajrzyjcie na kanał CASTORAMA POLSKA: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska

Do poradnika SPRYTNE BABKI - OZDOBY DO OGRODU #2 przypisano następujące tagi:

technika zrób to sam ozdoby do ogrodu stare opony pomysły do ogrodu ciekawe rzeczy do zrobienia samemu

Skomentuj poradnik

Poradnik SPRYTNE BABKI - OZDOBY DO OGRODU #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...