Jak zbudować słodkiego robocika

Poradnik dodany przez: 99problems
5442 0

Cześć Wszystkim! W dzisiejszym filmie pokażę Wam jak zbudować słodkiego robocika, który trochę przypomina filmowego bohatera z bajki Wall-e. Jeśli jesteście ciekawi jak to zrobić zapraszam do oglądania!

Zapewne nie każdy z Was na co dzień interesuje się techniką i budową robotów, ale z pewnością spodoba Wam się mój pomysł na taki gadżet na biurko.

Do wykonania tego małego, kolorowego robota kroczącego będziecie potrzebowali kilku rzeczy. Między innymi musicie się zaopatrzyć w baterię, klej na gorąco, słomki różnej grubości, wykałaczki, nożyczki i kilka innych przedmiotów, które można znaleźć w piwnicy czy garażu majsterkowicza. Co jeszcze dokładnie potrzeba oraz jakie kroki po kolei wykonać, by zbudować tego słodkiego robota obejrzyjcie dokładnie powyższy filmik.

Dla mnie oraz moich znajomych, którzy często mnie odwiedzają taki robot kroczący jest naprawdę fajną rzeczą. Możecie go wykorzystać jako gadżet na biurko, ale też na przykład podarować w prezencie osobie, która lubi zabawki diy. Budowa robotów nie wydaje się łatwa i zazwyczaj zajmują się tym osoby, które co nieco wiedzą o technice, ale naprawdę nie jest to trudne. Może początkującym osobom zajmie trochę więcej czasu, jednak efekt końcowy jest zachwycający. Szczególnie jeśli tak samo jak ja, jesteście fanami amerykańskiej bajki z wytwórni Walt Disney Pictures z 2008 roku o małym i uroczym robociku Wall-e, który próbuje uprzątnąć opuszczoną przez ludzi ziemię. Ja ten animowany film po prostu uwielbiam i dlatego powstał ten robot kroczący, ale jeśli wy nie widzieliście bajki albo was nie porwała zróbcie sobie taki gadżet na biurko dla ozdoby.

Do poradnika Jak zbudować słodkiego robocika przypisano następujące tagi:

technika zabawki diy budowa robotów gadżety na biurko fajne rzeczy robot kroczący

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować słodkiego robocika skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...