Jak zbudować stojak na 10 butelek z dębu i jesionu

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
2840 0

Stolarstwo – Meble Twojego pomysłu – to seria filmów, w których prezentuję, jak technika i majsterkowanie mogą posłużyć do stworzenia pięknych akcesoriów do domu. Do wykonania prezentowanych przedmiotów niezbędne będą nam narzędzia stolarskie, warto więc albo być posiadaczem własnego warsztatu stolarskiego, albo znaleźć miejsce, w którym bezpiecznie będziemy mogli wykonać pokazywane akcesoria do domu.
Tym razem w filmie składających się z dwóch części prezentuję, jak wykonać stojak na wino na dziesięć butelek z drewna jesionu oraz dębu. Tego typu akcesoria do domu stają się coraz popularniejsze ze względu na rosnącą także popularność wina w naszym kraju, która zaczyna przewyższać piwo oraz wódkę. Drewniany stojak na wino pozwoli na efektowne przechowywanie butelek wina w odpowiedni sposób, pochwalenie się nimi przed znajomymi i elegancką degustację w trakcie spotkań. Stojak na wino może być także świetnym prezentem dla osoby, która ceni sobie ten trunek i lubi dodatki do domu wykonane z naturalnych, szlachetnych materiałów, jakimi są drewno dębu i jesionu.
W powyższym filmie prezentuję początkowy etap pracy nad stojakiem na wino, jakim jest przycięcie surowych desek drewna do odpowiednich wymiarów oraz ich obróbka. Przycięte kawałki sklejone zostają w jedną całość, która pozwoli na wyeksponowanie naturalnej urody drewna, wszystkich sęków, przebarwień i fragmentów charakterystycznych dla dębu oraz jesionu. Połączenie tych dwóch rodzajów drewna: jaśniejszego i ciemniejszego umożliwia stworzenie stojaka na wino o wyjątkowej urodzie, który ozdobi każde wnętrze.

Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Strona http://mebletwojegopomyslu.pl/

Do poradnika Jak zbudować stojak na 10 butelek z dębu i jesionu przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie stolarstwo dodatki do domu stojak na wino akcesoria do domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować stojak na 10 butelek z dębu i jesionu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...