Jak zbudować stojak na drewno kominkowe

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5716 0

Drewno kominkowe trzymamy oczywiście gdzieś blisko kominka aby nie trzeba było ciągle chodzić. A jak się skończy, to trzeba już śmigać do garażu, czy gdzieś na dwór, czyli tam gdzie mamy i trzymamy drewno kominkowe. Niby wszystko jest ok i tak wszyscy robią ale ... można nieco sobie ułatwić to wszystko i sprawić aby drewno kominkowe było u nas w domu nie tylko wkładem do kominka ale także ozdoba pokoju, czyli materiałem, który dobrze wygląda, kiedy go nie używamy. Ale jak to zrobić? 

Jest bardzo fajny pomysł na to. Trzeba zbudować prosty w konstrukcji stojak na drewno, który dodatkowo będzie miał jeszcze kółka aby drewno kominkowe można było łatwo transportować i to w większej ilości. Całość oczywiście w stylu zrób to sam i tutaj nawet nie będziecie potrzebować niczyjej pomocy. Chociaż wiadomo, z kimś zawsze lepiej się pracuje niż samemu. 

Ale to nie wszystko. Ta konstrukcja to także pomysł na wieszak na ubrania. Kiedy nie macie kominka albo po prostu potrzebujecie takiej mobilnej szafy to idealnie ten pomysł tutaj także się nadaje. Wieszak stojący na ubrania i to na kółkach to całkiem ciekawy pomysł i dobre rozwiązanie kiedy nie chcemy kupować stacjonarnej szafy lub mamy mało miejsca w pokoju i często trzeba przesuwać mebelki po podłodze. 

Podsumowując: Mamy tutaj stojak na drewno, który jednocześnie może być pomysłem na wieszak na ubrania. Dwa w jednym - całkiem nieźle :)

Gazetka promocyjna Castoramy, czyli tam w dobrych cenach słychać: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Do zobaczenia niebawem

Do poradnika Jak zbudować stojak na drewno kominkowe przypisano następujące tagi:

technika stojak na drewno zrób to sam wieszak na ubrania drewno kominkowe wieszak stojący na ubrania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować stojak na drewno kominkowe skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...