Jak zbudować wzmacniacz na TDA2822m (opis oraz schemat)

Poradnik dodany przez: sapereczek
23519 5

W tym poradniku chcę wam zaprezentować budowę wzmacniacza opartego na na układzie scalonym TDA2822m. Będzie to wzmacniacz do komórki. Jak wiadomo puszczanie muzyki z telefonu ma taką wadę, że dźwięk nie jest zbyt głośny, szczególnie w otwartych przestrzeniach lub w gwarnych miejscach. Jednak można to łatwo zmienić bez konieczności kupowania gotowych, przenośnych głośników. Wzmacniacz do telefonu wykonany na podstawie tego filmiku i schematu podanego w składnikach obok opisu jest niewielkich rozmiarów i nie pobiera dużej ilości prądu z zasilania komórki. Tak wykonany wzmacniacz do telefonu tez jest podstawą stworzenia, zbudowania przenośnego głośnika według własnego pomysłu. Chcąc wykonać taki projekt, zacznijcie właśnie od budowy wzmacniacza. Potem można już dalej działać jeśli chcecie stworzyć własne, designerskie przenośne głośniki.

Mam nadzieję, że w poradniku wszystko jest jasno wytłumaczone. Pamiętajcie o pobraniu schematu na którym opiera się budowa wzmacniacza na układzie scalonym TDA2822m.

Składniki:

  • schemat do zmontowania tego cuda :D
  • http://imageshack.com/a/img540/8742/am2m8K.png

Do poradnika Jak zbudować wzmacniacz na TDA2822m (opis oraz schemat) przypisano następujące tagi:

elektronika wzmacniacz do telefonu budowa wzmacniacza wzmacniacz do komórki wzmacniacz schemat budowa przenośnego głośnika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować wzmacniacz na TDA2822m (opis oraz schemat) skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...