Jak ze zwykłej latarki zrobić latarkę z ultrafioletem

Znalazł: Mortyr
Źródło filmu: YouTube
108279 0

Zwykła latarka LED może być w bardzo prosty sposób zamieniona i przerobiona na latarkę z ultrafioletem. Wystarczą podstawy związane z umiejętnością lutowania i diody ultrafioletowe. Taka latarka z ultrafioletem może być wykorzystana do sprawdzania pościeli w hotelu, do sprawdzania banknotów (ich oryginalności) i do innych rzeczy które wykrywa ultrafiolet. A jest to biały papier, wazelina, płyny ustrojowe, pozostałości po detergentach. 

Sam zobaczysz, że wykonanie takiej latarki jest bardo proste i tak naprawdę polega to na zamianie diod. Trudniej by było gdybyście mieli latarkę na zwykłe żarówki. wtedy przeróbka wymagałaby większych zdolności i innego pomysłu. Dlatego najlepiej wykorzystać nawet najtańszą latarkę z diodami LED. 

Latarka LED UV to z jednej strony gadżet a z drugiej strony bardzo przydatna rzecz dla osób podróżujących i zatrzymujących się często w hotelach, zajazdach i hostelach. 

Składniki:

  • Zwykła latarka na diody LED
  • Diody ultrafioletowe
  • Lutownica
  • Cyna i kalafonia

Do poradnika Jak ze zwykłej latarki zrobić latarkę z ultrafioletem przypisano następujące tagi:

elektronika latarka led latarka z ultrafioletem latarka led uv sprawdzanie pościeli w hotelu sprawdzanie czystości pościeli

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ze zwykłej latarki zrobić latarkę z ultrafioletem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...