Jak zmienić model kolorów w wielu obiektach jednocześnie

Poradnik dodany przez: arek991k
4213 0

Na filmiku przedstawiona jest funkcja wbudowana w programie CorelDraw, dzięki której możliwe jest zmienianie kolorów na kilku obiektach jednocześnie. Tutorial pokazuje krok po kroku, jak przygotować środowisko do pracy oraz wykorzystywać dostępne funkcje do optymalizacji procesów.

Jak inne kursy i szkolenia dostępne w Internecie, również też można śledzić i uczyć się z niego we własnym tempie, w domowym zaciszu, gdzie nikt nam nie przeszkadza. Dzięki temu filmikowi użytkownik dowie się, jak zmienić modele kolorów, kolor czcionki oraz konturów.

Funkcja ta nazywa się „zamień obiekty” i dostępna jest w menu „Edycja”. Program CorelDraw jest intuicyjny w obsłudze, wiele rzeczy można wykonać automatycznie, dlatego też nawet jeżeli nie posiadamy zbyt szczegółowej wiedzy na temat jego działania, możemy w łatwy sposób przeprowadzić wszystkie podstawowe operacje. Również czcionki CorelDraw pozwalają się łatwo edytować dzięki funkcji zaprezentowanej na filmiku.

W dobie coraz niemalejącej popularności mediów wizualnych, znajomość obsługi, nawet w stopniu podstawowym, wydaje się kluczową umiejętnością u wszystkich tych, którzy chcą się związać z przemysłem reklamowym, rozrywkowym czy też w jakiś sposób będą mięli kontakt z mediami.

Grafika wektorowa jest dzisiaj jedną z elementarnych dziedzin, jaką zajmują się profesjonalni projektanci i amatorzy zajmujący się grafiką w domowym zaciszu. Pozwala ona na zaprojektowanie szerokie gamy produktów do dalszego wykorzystania. Wszystkie kursy i szkolenia z projektowania graficznego posiadają w swoim programie zajęcia dla niej przeznaczone – zwłaszcza na studiach, w szkołach policealnych i technikach.

Zapraszam do subskrypcji: https://www.facebook.com/coreldrawguru/

Do poradnika Jak zmienić model kolorów w wielu obiektach jednocześnie przypisano następujące tagi:

coreldraw kursy i szkolenia grafika wektorowa model kolorów czcionki coreldraw

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić model kolorów w wielu obiektach jednocześnie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...