Jaki kolor wybrać do salonu

Jaki kolor wybrać do salonu

Kolor w salonie jet uzależniony od wielu czynników są to przede wszystkim moda,kolor mebli,przestrzenność salonu a przede wszystkim gust właściciela.

Krok 1

Zieleń kolor ten jest przyjemny w odbiorze,ponieważ zieleń jest wokół nas,przebywanie w pomieszczeniu nie męczy naszego wzroku i czujemy się zrelaksowani.Możemy połączyć z innym kolorem,bielą lub delikatną żółcią malując którąś ze ścian wg. naszego gustu.

Krok 2

Czerwień kolor ten nadaje bardziej więcej nowoczesności oraz odwagi właściciela.Istnieje możliwość połączenia z kolorem różowym lub pomarańczowym a w jaki sposób będzie wykonane malowanie pozostawiamy również pomysłowości i kreatywności pana domu,ponieważ to właściciele będą przebywać tam codziennie.

Krok 3

Błękitny podkreśla wystrój salonu oraz nadaje inny odbiór koloru przedmiotów które znajdują się w salonie.Bardzo ładnie zgrywa się z kolorem białym,tu również pozostawiamy wenę twórczą gospodarzowi obiektu.Czasami to co dla nas wydaje się przejaskrawione oraz niedopasowane kolorystycznie właścicielom sprawia przyjemność przebywania w takim otoczeniu,każdy ma inny gust i nie należy krytykować czyjeś inne podejście do kolorów i ich łączenia.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki kolor wybrać do salonu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!