Jak zrobić 3 fajne rzeczy w domu

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 06.12.2017 / 17:00
  • Odsłony: 1 793
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

krilan1995

Do poradnika jak zrobić 3 fajne rzeczy w domu przypisano następujące tagi:

Ręcznie wykonane gadżety do domu zawsze sprawiają nam radość, szczególnie, kiedy sami je tworzymy, mając do pomocy pomysłowe tutoriale. Często są to bardzo praktyczne i tanie gadżety, dzięki czemu nie musimy posiadać drogich materiałów ani znać wymyślnych sztuczek, żeby móc sobie pozwolić na zostanie małym majsterkowiczem.

Filmik przedstawia trzy propozycje, dzięki którym uda nam się stworzyć fajne rzeczy. To także doskonały prezent na święta czy urodzinową niespodziankę.

Na dnie pustej puszki po koli zaznaczamy osiem punktów, następnie scyzorykiem drążymy otworzy. Dalej na bocznej ścianie drążymy większy otwór, który ma służyć jako element wprowadzający rurę podgrzewającą. Następnie wypełniamy puszkę folią aluminiową. Z pomocą taśmy izolacyjnej wykonujemy zamknięcie dla otworu. Stworzyliśmy właśnie domowej roboty, polową kuchenkę.

Roztapiamy tabliczkę czekolady. Następnie rozgniatamy płatki kukurydziane. Tak przygotowane składniki wykorzystujemy, aby zrobić smaczny banan w czekoladzie. Będzie on pożywną przekąską: na różnego rodzaju przyjęcia czy też na przerwę między posiłkami, kiedy nie chce nam się zrobić nic bardziej treściwego. Taki banan przepis sprawdzi się jako dodatek do kawy dla niespodziewanych gości, którzy postanowią złożyć nam wizytę, a w naszej spiżarni brakuje innych słodkości.

Ostatnia propozycja z serii tanie gadżety to ciekawa propozycja, dzięki której podróż rowerem będzie bardziej urozmaicona. W pustej, plastikowej butelce wycinamy otwór na plastikową kartę. Następnie odcinamy dno. Całość mocujemy do roweru.

Jeżeli mamy trochę wolnego czasu i nudzimy się w domu podczas ferii czy wakacji, to z pewnością propozycje zaprezentowane w filmiku będą świetną okazją do zrobienia czegoś jednocześnie kreatywnego i praktycznego.

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 fajne rzeczy w domu skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków