Jak zrobić 3 proste i fajne gadżety do zabawy

Poradnik dodany przez: krilan1995
10503 0

Siemanko! 

Lubicie gadżety? Jeśli tutaj trafiliście, to z pewnością tak. I powiedzcie mi, czy znajdzie się wśród Was ktoś, kto ich nie lubi? Ja szczerze mówiąc wręcz je uwielbiam. Nie wyobrażam sobie życia bez, którejkolwiek z moich zabawek. Bo jeśli śledzicie uważnie mój kanał, to wiecie, że nie tylko telefony, komputery, czy tablety mogą być gadżetami. Do domu szczególnie przydają się rzeczy typu hand made. Generalnie dają nam naprawdę sporo pomysłów na nudę, w sumie to nie tylko nam, ale także naszych pociechom :). 

Dzisiaj pokażę Wam trzy proste i fajne gadżety do zabawy. Będzie to coś fajnego do zrobienia samemu :).

Pierwszym z nich jest pistolet z zapalniczki, ale to moim zdaniem zbyt duże uproszczenie tego wszystkiego :). Potrzebne będzie nam jajko niespodzianka, spokojnie czekoladkę i zabawkę można oddać, wykorzystamy jedynie plastikowe pudełeczko. Kolejnym potrzebnym elementem będzie zwyczajny długopis oraz zapalniczka. Przy się nam także agrafka, nożyk i klej na gorąco :). 

Drugi pomysł to, prosta obieraczka do warzyw i owoców, która zrobiona jest z puszki po napojach i taśmy izolacyjnej. Oczywiście taśma jest nam potrzebna do odpowiedniego zabezpieczenia rączki, żebyśmy przypadkiem zamiast jabłka lub czegoś podobnego nie ucięli sobie palca lub dwóch :D. 

Kolejną rzeczą jest prosty alarm antywłamaniowy, który montujemy przy wejściowych drzwiach lub oknie. składa się z klamerek, baterii, przewodów, podstawy i dzwoneczka. Po złożeniu całości i jej zamontowaniu nie musimy się już martwić o nieproszonych gości w naszym domu :). 

A teraz zobaczcie to jakże szybkie DIY na nudę :) .

Do poradnika Jak zrobić 3 proste i fajne gadżety do zabawy przypisano następujące tagi:

gadżety gadżety do domu pomysły na nudę pistolet z zapalniczki coś fajnego do zrobienia samemu diy na nudę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 3 proste i fajne gadżety do zabawy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...