Jak zrobić 4 kreatywne rzeczy z silniczków elektrycznych

Poradnik dodany przez: longmmuns
7426 0

Technika to obszar Twoich zainteresowań? Od zawsze interesujesz się projektami diy? Szukasz ciekawych patentów albo inspiracji na przedmioty typu zrób to sam? Dobrze trafiłeś! Wraz z ekipą LXG DESIGN przygotowaliśmy krótki materiał filmowy, który na pewno zainspiruje Cię do przygotowania wielu fajnych rzeczy! Na naszym filmie prezentujemy, jak zrobić cztery niesamowicie kreatywne rzeczy z niewielkich silniczków elektrycznych. Jeśli posiadasz takowy - zobacz, co możesz stworzyć z jego wykorzystaniem!
Jeśli myślisz sobie: no dobra, ale skąd ja wezmę taki silniczek, to nie trać na to czasu! Na pewno w zakamarkach twojego domu jest pełno takich silniczków, tylko nie do końca zdajesz sobie z tego sprawy. Silnik dc znajdziesz w wielu zabawkach, radyjkach, rozmaitych drobnych urządzeniach. Nie powinieneś mieć problemu z jego zdobyciem. W zaprezentowanych projektach oczywiście możesz wykorzystać używany model pochodzący z odzysku. Pamiętaj: silniczek elektryczny to rzecz, która zawsze Ci się przyda, więc nie pozbywaj się go lekkomyślnie!
Zabawka typu bączek, mini śrubokręt, kompas, mała ręczna wiertarka - oto fajne rzeczy, które krok po kroku tworzymy w tym filmiku. Po obejrzeniu nie powinieneś mieć żadnych trudności z odtworzeniem poszczególnych patentów! Wystarczy odrobina chęci oraz cierpliwości, by na bazie naszych pomysłów stworzyć niesamowite wynalazki oraz urządzonka. Zrób to sam oraz przekonaj się, jakie to proste! Nie przejmuj się, jeśli coś Ci od razu nie wyjdzie - obejrzyj materiał jeszcze raz i spróbuj wykonać przedmiot ponownie. Na pewno się uda! Trzymamy za was kciuki!!

Do poradnika Jak zrobić 4 kreatywne rzeczy z silniczków elektrycznych przypisano następujące tagi:

technika diy zrób to sam silniczek elektryczny fajne rzeczy silnik dc

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 4 kreatywne rzeczy z silniczków elektrycznych skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...