Jak zrobić 5 fajnych rzeczy do 10 zł

Poradnik dodany przez: eryk3319
8973 0

Jeśli posiadasz trochę wolego czasu, możesz samodzielnie zrobić wiele fajnych gadżetów z rzeczy, które masz w domu. Film pokazuje jak samodzielnie zrobić pięć prostych narzędzi, które przydadzą się w każdym domu w czasie różnych codziennych czynności. Fajne rzeczy do zrobienia samemu sprawdzają się w różnych sytuacjach i często są bardziej skuteczne niż podobne narzędzia kupione w sklepie. Oczywiście możesz je mieć praktycznie za darmo, wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na ich zrobienie.

W tym filmie pokazano jak możesz zrobić małą lampkę na czapkę z daszkiem. Taka lampka przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Sprawdzi się, kiedy będziesz musiał zrobić coś po zmroku, a obie ręce masz zajęte i nie możesz trzymać latarki. Inny prosty lifehack to gadżet, który pozwala na dokładne wyciskanie różnych produktów z saszetek. To bardzo proste narzędzie przyda się na przykład do opróżniania saszetek z pokarmem dla zwierząt. Dzięki temu unikniesz marnowania produktów i wyrzucania opakowań, w których zostały resztki.

Co zrobić w domu? Na przykład proste narzędzie, które pozwoli szybko i łatwo posiekać cebulę bez uronienia jednej łzy. Z filmu dowiesz się także jak zrobić gadżety DIY do łatwego krojenia frytek, a także praktyczny otwieracz do słoików. Film pokazuje jak robić rzeczy do 10 zł, czyli prawie za darmo. Jeśli masz chwilę możesz je wykonać i przekonać się jak sprawdzają się w praktyce.

Do zrobienia gadżetów można wykorzystać proste, tanie elementy. Bez wydawania dużych pieniędzy uda się stworzyć bardzo przydatne narzędzia, które ułatwią życie. Szczegółowe instrukcje sprawią, że na pewno nie popełnisz błędu. 

Do poradnika Jak zrobić 5 fajnych rzeczy do 10 zł przypisano następujące tagi:

gadżety lifehack co zrobić w domu gadżety diy fajne rzeczy do zrobienia samemu rzeczy do 10 zł

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 fajnych rzeczy do 10 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...