Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z kabli USB

Poradnik dodany przez: longmmuns
4914 0

Tym razem coś dla wszystkich zapalonych majsterkowiczów, inżynierów i wszystkich tych, którzy uwielbiają babrać się w kleju na gorąco, grzebać w kabelkach i lutować wszystko ze wszystkim. A przechodząc do rzeczy w tym filmie znajdziecie 5 pomysłów na fajne rzeczy do zrobienia w domu z kabli usb i innych łatwo dostępnych przedmiotów codziennego użytku. Genialne sposoby na przedmioty zrób to sam, które stanowią świetne panaceum na nudę w domu i mogą być dobre do odprężenia się jeśli kogoś uspokaja lutowanie kabli usb ;) są one na tyle proste i klarowne, że nadają się również dla początkujących majsterkowiczów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z majsterkowaniem.

Na filmie znajdziecie sposoby na wykonanie takich gadżetów jak latarka do telefonu, która daje światło niewiele gorsze od tego wbudowanego w telefony nie wszystkie modele jednak takie przydatne narzędzie posiadają, po za tym pokazano tez jak wykonać na przykład silniczek modelarski czy alarm na baterie, a wszystko to oparte na kablach USB, paru drutach i małej warstwie kleju na gorąco, na prawdę warto wypróbować te sposoby nawet dla samej zabawy.

Jeśli szukacie więcej tego typu filmików to koniecznie zajrzyjcie na kanały 5 Sposobów na..., JUNKYARD Origin of Creativity czy majster9719 na których znajdziecie tony tego typu materiałów wykonanych w przejrzysty sposób przystępny dla każdego, linki do kanałów: https://www.youtube.com/user/kanoow
https://www.youtube.com/channel/UCwlJ2NJqX-_WG8rg6EjGSgA
https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg

Do poradnika Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z kabli USB przypisano następujące tagi:

gadżety zrób to sam silniczek modelarski fajne rzeczy do zrobienia w domu alarm na baterie kable usb

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 fajnych rzeczy z kabli USB skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...