Jak zrobić 5 mega tanich prezentów dla całej rodziny

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5480 0

Prezenty świąteczne to nie tylko sama zawartość, ale także sposób ich zapakowania. W powyższym filmie prezentujemy pięć pomysłów na prezenty na święta i zapakowanie ich w sposób, który zaskoczy każdego, komu zostaną one ofiarowane.
Jako pierwszy został zaprezentowany pomysł na prezent dla faceta zapakowany w sposób nieuchronnie kojarzący się z męskim stylem. Do opakowania na prezent doczepiamy bowiem wycięty z papieru kołnierzyk oraz muszkę, kieszonkę z poszetką i guziki. W ten sposób już samo opakowanie zwraca uwagę i cieszy obdarowanego.
Prosty a efektowny pomysł na prezent świąteczny to także specjalnie przygotowane zdjęcie z ramce stworzone ze specjalnie pod wymiar przyciętych kantówek. Zdjęcie doczepione do twardego podłoża zostaje następnie ozdobione w poszczególnych elementach kolorową muliną tworząc zaskakujący efekt. Może to być idealny prezent dla dziewczyny, której zdjęcie możemy w ten sposób ozdobić.
Kolejny pomysł na gadżety będące miłą niespodzianką na Święta dla osób będących zapalonymi podróżnikami to własnoręcznie spleciona bransoletka z mocnej linki zamykanej szeklą. Może stanowić ozdobę ręki, ale w razie potrzeby posłużyć też do celów praktycznych, jako sznurówka czy mocna linka wytrzymująca sporo obciążenia.
Dobry pomysł na prezent świąteczny dla mamy lub taty to także karta podarunkowa, karnet czy voucher zapakowana jednak ponownie w tak oryginalny sposób, że już samo opakowanie stanowi ciekawy gadżet. Można go stworzyć wycinając samodzielnie kartkę z kartonu oraz folii i sklejając ją w taki sposób, aby stworzyły razem kopertę na kartę.
I wreszcie prezent dla dziewczyny lub mamy, które mają poczucie humoru, a jednocześnie niespecjalnie przepadają za owadami to pomysł na prezent świąteczny wykonany z klapka i selfie-sticka sklejonych razem i tworzących zabawną packę na owady.

Więcej patentów na prezenty: https://www.youtube.com/watch?v=Y0IL_4oUxsw&list=PLRXFhveeu-dEzpHSun-VUU3ew7OTkfMvA

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

Składniki:

  • KOSZULKOWY PREZENT 0:34
  • OBRAZEK ZDOBIONY MULINĄ 1:44
  • BRANSOLETKA SURVIVALOWA 2:53
  • KARTKA Z PODARUNKIEM 4:31
  • KILLER OWADÓW 6:07

Do poradnika Jak zrobić 5 mega tanich prezentów dla całej rodziny przypisano następujące tagi:

gadżety pomysł na prezent prezenty świąteczne pomysł na prezent świąteczny prezenty na święta prezent dla dziewczyny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 mega tanich prezentów dla całej rodziny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...