Jak zrobić auto zabawkę która osiaga 65 km/h

Znalazł: 300x
Źródło filmu: YouTube
35095 0

Zabawka dla chłopca nie musi być niczym elektronicznym aby się podobała. W dzisiejszych czasach co prawda trudno o coś innego na prezent dla chłopaczka niż gry wideo albo jakieś elektroniczne gadżety. Ale majsterkowe patenty nigdy nie umierają i ciągle zaskakują. Zabawki z drewna co prawda wieją nudą straszną ale w rękach pomysłowego ojca mogą przybrać nowy format. Drewniane zabawki takie jak samochodziki szybko można stuningować aby zabawa czymś takim była wyjątkowo ciekawa. Samochód zabawka do wyścigów i do pobijania rekordów prędkości zrobisz dosyć łatwo (jeżeli praca z drewnem nie jest dla Ciebie problemem) i pewnie na początku sam się pobawisz czymś takim. 

Zabawka dla chłopca może być prezentem albo może być okazją do wspólnie spędzonego czasu przy projektowaniu i przy tworzeniu takiego dzieła. A naprawdę niesamowite zabawki nie muszą być czymś ogromnie skomplikowanym więc jeżeli szukacie czegoś innego niż komputerowe klasyki i zastanawiacie się jakie zabawki dla dzieci kupić lub zrobić, to oglądajcie.

A jeżeli ktoś dobrze zna angielski to tutaj jest tworzenie takiego cacka od początku:
http://www.youtube.com/watch?v=-RjJtO51ykY 

Do poradnika Jak zrobić auto zabawkę która osiaga 65 km/h przypisano następujące tagi:

gadżety zabawki z drewna samochód zabawka drewniane zabawki jakie zabawki dla dzieci niesamowite zabawki zabawka dla chłopca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić auto zabawkę która osiaga 65 km/h skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...