Jak zrobić zapalniczkę z baterii

Poradnik dodany przez: krilan1995
17200 0

Siemanko!

Gadżety, to elementy, bez których praktycznie żaden facet nie może się obejść. Niby wszyscy to wiedzą, ale jednak nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę, że gadżety nie muszą być mega drogie. Teraz jest to tak rozbudowane pojęcie, że głowa mała. Wszystko tak naprawdę możemy określić tym mianem. Nie ważne czy to nowy smartfon, czy własnoręczne zrobiona zabawka, wszystko możemy w ten sposób ująć. 

Jak to mówią, proste pomysły są najlepsze, więc nie ma co się trudzić , tylko trzeba korzystać i wykorzystywać swoją kreatywność. Najlepsze jest to, że niektórymi patentami możecie się pochwalić wśród znajomych, a dodatkowo jeśli nie wiecie co robić w domu, to mam dla Was idealne rozwiązanie. A mianowicie, gadżety DIY. Chodzi o takie rzeczy, które bez najmniejszego problemu zrobicie w zaciszu własnego domu, czy nawet pokoju.

Dzisiejszy pomysł będzie troszkę recyklingiem, bo pokażę Wam jak zrobić zapalniczkę z baterii. Będzie to taka elektryczna zapalniczka, która może przydać w niektórych sytuacjach albo po prostu będzie to taka rzecz, którą się po prostu popiszecie przed znajomymi. W końcu nie każdy potrafi zrobić coś takiego. 

Niestety, bądź stety, w każdym przypadku i przy każdej zabawie należy uważać. Pamiętajcie, że wszystkie rzeczy, które robicie należy zrobić mega ostrożnie. 

Dlatego jeśli coś robicie, to bierzecie za to odpowiedzialność. 

Na koniec zachęcam Was do zasubskrybowania do mojego kanału, a także do aktywnego komentowania. Jeśli będziecie mieli z czymś problem, to nie ma stresu, zadawajcie pytania, bardzo chętnie odpowiem :)

Niby jedna bateria, a jak ciekawie można ją wykorzystać :)

Do poradnika Jak zrobić zapalniczkę z baterii przypisano następujące tagi:

gadżety proste pomysły co robić w domu gadżety diy zapalniczka z baterii elektryczna zapalniczka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zapalniczkę z baterii skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...