Jak zrobić batmobil z papieru

Poradnik dodany przez: 99problems
6589 0

Dzieci szybko nudzą się zabawkami. Na szczęście nie trzeba cały czas kupować czegoś nowego, wystarczy wykorzystać kilka prostych materiałów i narzędzi, żeby stworzyć fantastyczne zabawki z papieru. Robienie takich zabawek wcale nie jest skomplikowane i dzięki instrukcjom w filmie każdy bez problemu stworzy je we własnym domu. Papierowe modele są proste do wykonania i można je zrobić razem z dziećmi. Takie zajęcia doskonale rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne. Jest to okazja do świetnej zabawy także dla dorosłych.

Zobacz jak w kilka chwil można zrobić fantastyczny batmobilz papieru. Do zrobienia takiej rzeczy z papieru nie trzeba wcale mieć dużych umiejętności. Film pokazuje krok po kroku jak się do tego zabrać. Żeby zrobić samochód batnama wystarczy karton grubego, czarnego papieru, kilka nakrętek od butelek, czarna taśma, bateria i kilka kół zębatych, które stworzą silnik pojazdu.

Gadżety z papieru są łatwe do wykonania i nie wymagają inwestowania w drogie materiały. Nie trzeba także inwestować wielu godzin w pracę, jak ma to miejsce w przypadku innych modeli.Zabawki z papieru mogą dostarczyć dużo radości i satysfakcji, zwłaszcza jeśli zrobiło się je samodzielnie. Dzięki dobrym instrukcjom wykonanie fajnego batmobilu nie będzie zbyt trudne dla nikogo. Obejrzyj film i zobacz jak można wykonać taką zabawkę z papieru. Wbrew pozorom tego typu gadżety są także dosyć trwałe. Wystarczy do ich zrobienia użyć odpowiedniego, grubego papieru, a wytrzymają intensywną zabawę i niejedno zderzenie ze ścianą. A nawet jeśli się popsują można je naprawić w kilka chwil przy pomocy kleju i nożyczek.

Do poradnika Jak zrobić batmobil z papieru przypisano następujące tagi:

gadżety zabawki z papieru rzeczy z papieru papierowe modele batmobil samochód batmana

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić batmobil z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...