Jak zrobić cięciwę do łuku refleksyjnego prostymi narzędziami

Poradnik dodany przez: xichy
8672 4

Trudno wyobrazić sobie Budowę łuku bez specjalistycznej wiedzy i przyrządów. Prawda? Nic bardziej mylnego. Ciekawy łuk i części do niego możecie zrobić samodzielnie i nawet dostosować pod swoje wymagania, o co trudno przy komercyjnych dostępnych w sklepach produktach. Zastanawiasz się, jak zrobić łuk? Nie ma w tym niczego nadzwyczaj trudnego. Ciekawy i dobry łuk można wykonać samodzielnie i dostarczy On wiele frajdy, zapewniamy ! Nawet jeśli chodzi o łuk refleksyjny. 

Cięciwa do łuku teoretycznie wymaga od nas specjalistycznej maszynki do jej wykonania. Nie dajcie się jednak temu zwieźć. Jesteśmy pewni, że wykonacie go samodzielnie bez żadnych skomplikowanych i drogich przyrządów. Jak więc widzicie budowa łuku i cięciwa łucznicza nie są wcale tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. I dzięki naszym poradnikom z wiedzą uda Wam się wykonać je samodzielnie, a chyba trudno wyobrazić sobie coś przyjemniejszego, prawda?;) 

I pamiętaj. Jak mówi staro-cerkiewno-słowiańskie przysłowie: Nie ma łuku bez strzałów, e to znaczy strzał. Ta prosta zasada funkcjonuje w łucznictwie od samego początku jego istnienia, a nikt innego sposobu na strzelanie nie wymyślił do dziś. Dlatego sprawdź również nasze poradniki poświęcone domowemu wyrabianiu strzał, aby umieć samodzielnie stworzyć sobie amunicję do Waszego szatańskiego miotacza. Dzięki za oglądanie i widzimy się już w krótce! Do zobaczenia!!!;) 

Czyli co? Wiesz już, jak obejść się bez przyrządów do cięciw, ale gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, to wal śmiało. Kontakt z nami?

e-mail: [email protected]

facebook: www.facebook.com/woodenbows/

Do poradnika Jak zrobić cięciwę do łuku refleksyjnego prostymi narzędziami przypisano następujące tagi:

technika budowa łuku jak zrobić łuk cięciwa do łuku łuk refleksyjny cięciwa łucznicza

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić cięciwę do łuku refleksyjnego prostymi narzędziami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...