Jak zrobić łuk z grubszej gałęzi

Poradnik dodany przez: xichy
5862 5

Cześć, witajcie w moim cyklu poradników dotyczących budowy łuku. Dziś przejdziemy do zasad tworzenia łuków z gałęzi.

To trzecia i ostatnia część mojego poradnika na drugim poziomie wtajemniczenia. Od strony warsztatowej pokazuję, jak samodzielnie wykonać łuk z grubszej gałęzi. Budowę łuku proponuję zacząć od obejrzenia całości naszego wideoporadnika. Pamiętacie z jakich etapów składa się cała droga pracy nad własnym łukiem? Na początku musimy znaleźć odpowiedni materiał, następnie musimy go odpowiedni przygotować - drewno nie może być ani za mokre, ani za suche. Kolejnym krokiem jest wycięcie kształtu, a następnie przechodzimy do samego sedna, czyli profilowania łuku.

Po obejrzeniu tej ostatniej części poradnika powinieneś wiedzieć, jak zrobić łuk. Pokazaliśmy Ci wszystkie etapy dokładnie krok po kroku. Poznałeś także zasady tworzenia łuków, dlatego teraz kolej na Ciebie. Śmiało, zrób swój pierwszy łuk! Życzę Ci serdecznie powodzenia i mam nadzieję, że przyjdzie Ci to z łatwością i złapiesz łukowego bakcyla. Jeśli tak, to zapraszam do śledzenia mojego kanału, gdzie znajdziecie znacznie więcej ciekawych wideoporadników poświęconych temu zagadnieniu.

Trzecia i ostatnia część poradnika na poziomie II, czyli łuk z grubszej gałęzi od strony warsztatu. e-mail: [email protected] fb: www.facebook.com/woodenbows/

Do poradnika Jak zrobić łuk z grubszej gałęzi przypisano następujące tagi:

technika budowa łuku łuk z drewna jak zrobić łuk zasady tworzenia łuków łuk z gałęzi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić łuk z grubszej gałęzi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...