Jak zrobić czołg z kartonu

Poradnik dodany przez: Makabros
29783 3

Kartony i sklepowy wózek na zakupy to idealne materiały do stworzenia super czołgu. Z kartonu, taśmy i studenckiej pomysłowości można stworzyć wszystko :) Tutaj chłopaki zaszaleli i profesjonalnie podeszli do zadania. Ich czołg z kartonu to prawdziwy domowy majstersztyk, który z pewnością przyniósł wiele frajdy. Jazda w takim czołgu przez miasto musi wzbudzać niezłe zainteresowanie przechodniów :) Jak dla mnie to wygląda super. Szkoda tylko, ze filmik jest taką pobieżną relacją z etapów budowy tego czołgu z papieru. No ale przynajmniej jest inspiracja i ogólny zarys tego jak coś takiego można zrobić u siebie w domu. 

Jak zrobić czołg z papieru który nie będzie tylko figurką origami na Twojej półce zobaczysz właśnie tutaj. Typowo studencki czołg z kartonu będzie idealny na imprezy, na juwenalia, na miejskie i gminne festyny i ... na zakupy :) W końcu jest zrobiony z wózka sklepowego xD

Zapraszam do oglądania i do efektu końcowego. A i malowanie też trzeba przyznać pierwsza klasa ... plastyki w podstawówce :)

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić czołg z kartonu przypisano następujące tagi:

technika czołg z kartonu budowa czołgu czołg z papieru jak zrobić czołg z papieru jak zrobić czołg z kartonu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić czołg z kartonu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...