Jak zrobić domino do ogrodu

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2966 0

Weź udział w Castorama Tour: https://www.facebook.com/events/141537793062720/

Więcej na temat Castorama Tour: http://20latrazem.castorama.pl/

Gazetka promocyjna: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Siemka! Ciepłe dni sprzyjają siedzeniu w ogrodzie. Czemu by więc nie uatrakcyjnić sobie tego czasu jakąś grą? W dzisiejszej solówce Abi pokaże Wam na to ciekawy sposób.

Pewnie tak jak u nas po większych pracach zostaje Wam mnóstwo resztek, odpadków, skrawków, ścinków. Zwał jak zwał, najważniejsze żeby niczego nie zmarnować wyrzucając do kosza, choć tak jest najprościej. Abi ma świetny pomysł co zrobić z tym całym bałaganem, a mianowicie dziś pokazuje Wam jak zrobić przydatną i fajną rzecz na ciepłe dni spędzane w ogrodzie, a będzie to domino. Gra w domino jest stara jak świat i w dzieciństwie pewnie nie raz zabijaliście w ten sposób nudę.

Do wykonania domina Abi użył:

- półek sosnowych (pozostałych po innych pracach);

- drewnianej skrzynki;

- bejcy.

Jaką techniką zrobić domino? Na początku z półek sosnowych należy wyciąć prostokąty o wymiarach 26cm na 13cm. Tak powstałe elementy do gry w domino pokrywamy w całości bejcą. Możecie zrobić to pędzlem, wałkiem lub pistoletem i ten sposób jest najszybszy i najdokładniejszy. Po wyschnięciu po środku każdej z deseczek robimy nacięcie. Na koniec w każdym w powstałych kwadratów trzeba wywiercić oczka, pamiętając przy tym, że żaden z prostokątów nie może się powtórzyć. Skrzynie wykorzystujemy do przechowywania naszego drewnianego domina.

Jak Wam się podoba pomysł do ogrodu w wykonaniu Abiego? Naszym zdaniem takie domino zrób to sam wprawi gości w osłupienie :D

Do poradnika Jak zrobić domino do ogrodu przypisano następujące tagi:

technika domino zrób to sam pomysły do ogrodu fajne rzeczy gra w domino

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić domino do ogrodu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...