Jak zrobić domową procę z prostych materiałów

Poradnik dodany przez: Zendex
23455 5

Strzelanie z procy to zabawa z dzieciństwa, którą zna praktycznie każdy. Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić procę przy użyciu domowych materiałów.

Domowa proca to zdecydowanie dobre zajęcie dla każdego domowego majsterkowicza. Budowa procy, to będzie świetna zabawa dla ludzi lubiących zrobić coś z niczego. Większość potrzebnych materiałów powinniście znaleźć w zaciszu własnego domu. Do tego domowa proca da dużo frajdy.

Może opanujecie jakąś specjalną technikę, którą zechcecie się podzielić? :) Wszystko zależy już tylko od Waszej kreatywności :).

Podpowiem jak zrobić procę, ale pamiętajcie, że jest to zabawa dla ludzi odpowiedzialnych. Strzelanie z takiej procy, to zdecydowanie dobra zabawa, ale możemy zrobić komuś krzywdę, dlatego moi drodzy, pamiętajcie, że taka zabawa powinna odbywać się z głową. Bo możemy zaszkodzić nie tylko sobie, ale co najgorsze komuś.

Dlatego jeśli zastanawiacie się jak zrobić procę, to ten filmik jest zdecydowanie dla Was. Poświęćcie chwilę czasu i cieszcie się nową zabawką, którą sami zrobiliście :).

Do poradnika Jak zrobić domową procę z prostych materiałów przypisano następujące tagi:

technika strzelanie z procy budowa procy jak zrobić procę proca jak zrobić domowa proca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić domową procę z prostych materiałów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...