Jak zrobić "zabójczą" głowicę do kosy spalinowej

Poradnik dodany przez: Malejka
144378 4.75

Trawa nie ma szans, Chwasty nie mają szans. Nic co rośnie na łące czy też w ogródku nie ma szans. Oto nadszedł czas kosy spalinowej do której wprowadzono małą modyfikację. 

Zazwyczaj kosimy trawnik tym co proponuje producent i nie ma zbyt wielkiego znaczenia ile zapłacimy za taką kosę spalinową. Większość jest do siebie podobna. Ale główka pracuje i jak widać w tym poradniku ludzie mają pomysły które warto wykorzystać. Wystarczy posłuchać rozwiązań innych internautów. Tak, wśród całości nic nieznaczących komentarzy i opinii zawsze znajdzie się jakaś perełka, która nas zaskoczy. Tutaj ta perełka została wykorzystana i sposób na ulepszenie kosiarki spalinowej został przedstawiony na filmie. 

zobaczcie o co chodzi i zobaczcie jak dzięki takiej modyfikacji kosy na żyłkę można sprawić aby szybkie koszenie trawy było stało się faktem. Niech koszenie trawnika naszą kosiarką spalinową wejdzie na nowy level. Można powiedzieć, że ten sposób tworzy z naszej kosiarki spalinowej taką kosiarkę w wersji 2.0 :)

Do poradnika Jak zrobić "zabójczą" głowicę do kosy spalinowej przypisano następujące tagi:

technika koszenie trawy koszenie trawnika kosa spalinowa szybkie koszenie trawy jak skosić trawę kosa na żyłkę kosiarka spalinowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić "zabójczą" głowicę do kosy spalinowej skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...