Jak zrobić doniczki ze skorupek

Znalazł: Camembarto
Źródło filmu: YouTube
17240 5

Skorupki jajek mogą się nam przydać. Zazwyczaj zawsze je wyrzucamy bez zastanawiania się co z nimi zrobić ale na szczęście są ludzie, którzy znajdują zastosowania dla wszystkich rzeczy. No to co więc można zrobić ze skorupkami jajek? Jednym pomysłem nie tylko na święta wielkanocne jest zrobieni doniczek. Nowoczesne rozwiązanie to może nie jest ale jeśli pomalujemy nasze skorupki w ciekawy sposób i zasadzimy takie rośliny jak rzeżucha, to będą wyglądać genialnie. 

Sadzenie rzeżuchy jest banalnie proste a przy innych roślinkach i ziołach też nie będziecie mieli zbyt dużych problemów. Skorupki jajek się bardzo fajnie do tego nadają, co zresztą widać w poradniku..

A na święta to tego typu wielkanocne pomysły będą czymś nowych wiec jeżeli zastanawiacie się co na Wielkanoc przygotować czego jeszcze u was nie było, to tutaj macie odpowiedź. Skorupki jajek jako doniczki dla domowych roślinek wyglądają naprawdę ciekawie i spodobają się na pewno młodszym domownikom. Nic tylko pozostaje pomyśleć nad malowaniem skorupek od jajek 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić doniczki ze skorupek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...