Jak zrobić doniczki ze skorupek

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 25.06.2014 / 18:00
  • Odsłony: 14 959
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Źródło filmu: https://www.youtube.com/watch?v=FMEHbB9BnN0&feature

Znalazł: FinalFrontier

Skorupki jajek mogą się nam przydać. Zazwyczaj zawsze je wyrzucamy bez zastanawiania się co z nimi zrobić ale na szczęście są ludzie, którzy znajdują zastosowania dla wszystkich rzeczy. No to co więc można zrobić ze skorupkami jajek? Jednym pomysłem nie tylko na święta wielkanocne jest zrobieni doniczek. Nowoczesne rozwiązanie to może nie jest ale jeśli pomalujemy nasze skorupki w ciekawy sposób i zasadzimy takie rośliny jak rzeżucha, to będą wyglądać genialnie. 

Sadzenie rzeżuchy jest banalnie proste a przy innych roślinkach i ziołach też nie będziecie mieli zbyt dużych problemów. Skorupki jajek się bardzo fajnie do tego nadają, co zresztą widać w poradniku..

A na święta to tego typu wielkanocne pomysły będą czymś nowych wiec jeżeli zastanawiacie się co na Wielkanoc przygotować czego jeszcze u was nie było, to tutaj macie odpowiedź. Skorupki jajek jako doniczki dla domowych roślinek wyglądają naprawdę ciekawie i spodobają się na pewno młodszym domownikom. Nic tylko pozostaje pomyśleć nad malowaniem skorupek od jajek 

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić doniczki ze skorupek skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków